Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, işte, yapabilir

İşte Aşk Kim Yapabilir Bunu

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İşte Aşk Kim Yapabilir Bunu

sabahın iki buçuğunda mezarlığın bekçisi mutfağa kilitli köpeğin havlamalryla uyandıtüfeğini alarak hemen aşağıya indidışarı çıktıve birgün önce gömülmüş genç bir kadının cesedini bir adamın çıkarmaya çalıştığını gördübekçi sefil adamın üzerine atıldı ellerini bağlayıp polis karakoluna götürdü
adamın mahkemesi başlamıştısavcı iddianemesini okurken bütün dinleyiciler çosuyor "idam idam" diye bağırıyorlrdımahkeme başkanı "sanık kendinizi savunmak için bir diyeceğiniz varmı" dediavukat tutmaya gerek görmemiş olan adam soğukkanlılığını bozmadan anlatmaya başladı:"sayın başkan ve jüri üyeleri
cesedini mezardan çıkardığım kadın metresimdionu çok seviyordumşimdi beni ii dinleyin nu ilk gördüğümde garip bir heyecana kapılmıştımhareketleri beni büyülüor,sesi beni mest ediorduonu sanki uzun zamandır tanıyor gibiydim onda sanki benm ruhumdan kopmuş bazı şeyler vardıelinin elime dokunması,gülümsemesi beni müthiş mutlu ediordudüşündüğüm tek kişi yaşama sevincim hayatım oydubir akşamüstü yürüyüşe cıkmıstk yağmura yakalandık ve o soğuk aldızatürre olup öldü ertesi güno ölünce büyük bi üzüntü içinde sürekli ağlıordumcenaze töreninde içimde öle bir acı vardı kionu artık hiç göremiyecektimona dokunamayacaktımdüşünün bir kere o hayatınızın aşkı ve kayboluyor sonsuza kadar kayboluyoronun yüzüne benzer hiç bir yüz bidaha doğmayacakasla!asla!işte insan bunları düşünürken deliriyoronun bedeninin çüremsi düşüncesi beni kahrediorduişte bu düşüncelerle onu birkez daha görmek,yüzüne bir kez daha bakmak istedimbir fener kürek ve çekiç alıp mezarlığa gittimtabutu gördüm bir tahtasını kaldırdımburnuma ağır bi koku geldioysa onun yatağı ne güzel kokardıbuna rağmen tabutu açtım ve onu gördüm mosmor olmuş ve şişmiş yüzü korkunçtuama yine kolumu uzattım o korkunç yüzü kendime çekmek için saçlarından tuttumişte tam bu sırada yakalandım
o çüremeye yüz tutmuş bedenin hiç hoşa gitemyecek kokusu sevgilimin kokusuymuş gbi beynimi sardı ve bütün gece bu kokuyu duyarak geçirdim
hakkımda istediğiniz kararı verebilirsiniz"
mahkeme salonuna acaip bir sessizlik çökmüştühakim kararı okumya başladı sonuçta sanığın masum olduğunu bildirdi
şimdi soruyorum size kim yapabilir bu adamın yaptığını???

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com