Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kücügüm, sende, ölme

Kücügüm Sende Ölme

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kücügüm Sende Ölme

Aynı sokakta oturuyorduk Her gün başka bir kızla gelirdi eve Herkes onun hakkında farklı şeyler söylerdi Fakat kimse gerçeği bilmezdi Kirli sakalları vardı Kahverengi gözlü, kumraldı
Hiç kimseyle konuşmaz, sadece gelip geçerdi Bir gün onunla yolda karşılaştık Çok güzel bir yüzü vardı Bana baktı ve gülümsedi Şaşırdım! Ama yine de onu sevmemeye çalıştım Fakat o çok farklıydı Gece boyu lambası yanardı Bazen uyumak yerine onun evini seyrederdim Onu sevmediğim halde onun her şeyi ile ilgilenirdim
Bir gün yine kendimi onu gözetlerken buldum O an anladım ki hep kendimi kandırmışım Ben ona çoktan aşık olmuşum bile
Artık o eve gelmeden uyumaz oldum Herkes onun kötü olduğunu söyleyince onu savunuyordum Geçen gün yine onu yolda gördüm Bana göz kırptı Yanımdan geçerken onu çağırdımAcelem var "KÜÇÜĞÜM"dedi bana Eve gidip saatlerce ağladım Karar verdim Ne olursa olsun ona onu sevdiğimi söyleyecektim Yolunu bekledim Bir gün gelirken onu gördüm Peşine düştüm Eve girdi Biraz bekleyip kapıyı çaldım Kapıyı açıp Ne var KÜÇÜĞÜM? dedi Ne yapacağımı şaşırmıştım Adını bile söyleyemeden "SENİ SEVİYORUM" dedim Gülümsedi, cevap vermedi Çok utanmıştım Konuşamadım ve hemen dışarı çıktım Sonra 1 ay boyunca onu görmemek için sokağa çıkmadım
Bir gün kızlarla evde konuşurken mahalleye bir ambulans geldi Onun evinin önünde durdu Şaşırdık Hemen dışarı fırladım 3-5 dakika sonra görevliler onu sedyeyle dışarı çıkardılar Önümden geçerken ben de seni, "KÜÇÜĞÜM" dedi ve gözlerini yumdu
Herkes bana bakıyordu Ağlayarak koşmaya başladım Göz yaşlarım durmadan akıyordu Eve geldiğimde annemler ondan bahsediyordu Ailesi yokmuş Kendi gayretleriyle bu yaşa gelmiş, okumuş Sevdiği bir kız varmış Ailesi vermeyince kız evden kaçmış Bir hafta sonra kız ölmüş Kimi sevdiyse ölmüş Çok acı çekmiş İntihar edip hastaneyi aramış Polisler geldiğinde evinin duvarında

"KÜÇÜĞÜM" yazısını bulmuşlar KÜÇÜĞÜM, sen de ölme yazıyormuş
"KÜÇÜĞÜM", SEN DE ÖLME!!

not:arkadaslar kesin okuyun cok güzel birsey yüreginiz titreyecek benim gibi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com