Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
düşün, gölgesinde, suskunluklarım

Bir Düşün Gölgesinde Suskunluklarım

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Suskunluk artarak devam ediyor Yazılmayan kelimeleri düşlüyorum, kimse için hiçbir anlam ifade etmeyen şeyler Gözlerimin önünde fışkıran aydınlığın içinde hayal meyal seni görüyorum Yüzünde yüzyıllardan arınıp gelmiş olgun bir meyva tadında bir tebessüm Gülümsüyorsun

Ben uzun süredir uykulara kapılmadan yaşıyorum hayatı Bir sürü yalnızlığın içinde birde senin yalnızlığının ağırlığıyla çıkıyorum karanlıklara Sahte ışıkların içinde ruhunu sarhoşluğun kollarına bırakan binlerce vücudun arasında savunuyorum aşkı korkularımdan kurtulmak için Gözlerimi her kapatışımda dipsiz bir karanlığa açıyorum aslında büyük bir korkuyla Düşlerden artık korkuyorum

Bana bıraktığın bir ucu ızdırap yanığı sözcüklerle yeni cümleler oluşturuyorum geleceğin güne dair Uyuyamadığım uykularda sana akıtıyorum düşlerin en sıcağını her karanlık gecede Belki dönersin diye penceremin buğusuna yazıyorum her gece yeniden adını, nefesimin nedenini anlaman için Yokluğunun karanlığından korunmak için yakıyorum ışıklarımı karanlık saatler boyunca Seni çok özlüyorum

Acıların arkasına saklanarak kaçışınla tükenen ışığımı geleceğin güne kadar söndürmemek için çabalıyorum şimdi Çoğu gün hasretten saçmalıyorum Sarılacak birşeyler arıyorum en sonunda yine seni istiyor aklımı yakıp kavuran dokunuşlarım Bekliyorum ne zaman biteceğini bilmeden Sessizce birikiyorum Suskunluklar artarak devam ediyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com