Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bitti

Bitti

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bitti

Tuhaf bir gece;

Bazen beklemek, bazen sabretmek düşüyor bize Artık küçücük bir ışık çok uzak geliyor Yine susmak yenilmek anlamına gelmiyor artık Hergün mutlu olsaydım, beklide mutluluğun anlamı kalmazdı Yine bana kızacaksın ne diyorsun, ne saçmalıyorsun oğlum diye Ben yine susacağım ve sen yine BİTTİ diyeceksin Ama yine beni seveceksin bazen özleyecek bazen de nefret edeceksin Ama bilmeyeceksin, anlamayacaksın sensizliğin beni kahrettiğini, içimi acıttığını<br>
<br>
<br>
Mutsuzluk değil aslında bu, umutsuzlukta değil Bazen gülümserim sonra birden donar gülümsemem Aklıma son sözlerin gelir BİTTİ Ne tuhaf değimli benim söylemeyi düşünmediğim sözler İşte tuhaf bir gece yine Bitti desende seni anlamaya, öğrenmeye çaba sarf ediyorum Sonunda olmadığını anlıyorum Ne tuhaf bir gece her şey zor, her şey kötü ve her şey bela Geçmiyecek gibi geliyor Ama bu kez sen mutlu olmalısın<br>
<br>
<br>
<br>
Ve bu kez yapamadık yaşayamadık ne varsa hepsini yaşayacaksın Sen bundan sonra çok gülecek ama daha az güveneceksin insanlara ve hep olduğu gibiBazen biraz zor olsada şeytanın bacağını kıran hep sen olacaksın Şimdi uyu güzel düşler kurki, yarın hepsi gerçek olsun Ve birgün kapılar açıldığında hayat seni bekliyor olsun Ve birgün kapılar açıldığında hayat seni bekliyor demektir Ve bir sabah güneş gözünü kamaştırdığında yeniden merhaba diyeceksin hayata bunu sakın UNUTMA ve bu gece çokça yıldız var gökyüzünde Ay görünmüyor sen görmesende bilki onlar aynı hepseni seni hala çok seviyor BEKLİYOR<br>
<br>
<br>

<BODY bgColor=#ffffff
background=http://img139imageshackus/img139/7711/a9883cb6d01hp1gif>

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com