Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ayrılığın, hediyesi

Ayrılığın Hediyesi

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ayrılığın Hediyesi

Günler Aylara, Aylar Yıllara Bölündü Sanki Güneşi Göremeden Kuruyup Gidiyor Ellerinle Ektiğin Sardunyalar Ve Kan Kırmızısı Gözyaşlarını Savuruyorlar Ayaza Dönen Yokluğuna

Nasıl Soğuk Şimdi Buralar Bilirmisin ? İsmini Haykırıyorum Birbirinin Ardı Sıra Dönen Geceler Boyu, Işığım, Ateşim, Yangınım Olan İsmini Yetmiyor Yar Yetmiyor Bu Bitmeyen Karanlıkta Yolumu Bulmaya Bilirmisin Nasıl Üşür İnsan Kendi Sesinin Uçurumunda Kaybolurken?

Bilir misin sen ? Ben Yeni Öğrendim, Bir Defa Canı Gibi Severmiş İnsan Bir Başkasını Ben Canıma Seni Katmışım Baştan Ayağa Sen Olmuşumda Ondanmış Şimdi Seninle Kavgam, Ondanmış Şimdi Kendime Kinim

ÇOK YORULDUM

Seni Düşünmekten Yoruldum, Sanma ki Bekliyorum Seni Gelmeyeceğini Bilmekten Yoruldum Ama Konuş Benimle Duyur Sesini ki Sönsün Şu Doğa Rengi Gözlerin Işığı Yalan Yeminlerden Devşirme Bir Aşka mı Teslim Etmişim Ben O Gözlerden Akan Onca Yaşı, O Gözlerle Bu Günleri Görmek İçin mi "BENTANEM" Koymuşum Adını Senin ?

Kuzeyin Gri Gökyüzüne Maviliklerin Hasretiyle Türküler Söyleyip Kavuşacağımız Güne Asırları SayarkenBu Ayrılık mı Toprağı Olacakmış Ümitlerimin ? Sen, Bomboş Mezarımın Bekçisi, Konuş Benimle Ve Al Artık Emanetini Benden! Nerede Şimdi O İki Yitik Halka ?

Seni Bana, Beni Sana Yazmıştı O Yüzükler, Parmağıma Değil Tenime, Ruhuma Kazınmıştı İsmin

Hayat Böyledir Diyorlar, Sınavdır Diyorlar, Yeni Maviliklere Yelken Açsın Gemilerin Diyorlar Ne Kolay Diyorlar! Gemiler Yandı, Ben Canımı Zor Attım Maviye Mavi Bana Küstü Yeşile Sığındım, Yeşilde Yaprağını Döktü Bu Güz Talanında

Ahh Be Çiçeğim Daha Kaç Tufandan Sağ Çıkmam Gerekirdi, Omzuna Gömüp Başımı Yine Uykuların En Güzeline Yatmak İçin !

Ne Yaptım Ben Sana, Bumuymuş Cezası Yeni Doğan Her Güne "SEN" Diye Uyanmanın ? Taş Kalbinde Azıcık Vefa Olsaydı, Azıcık Sevgi, Sana Adanmış Bir Ömrü Sürecektim Yollarına Gövde Gösterisi Değil Katıksız Sevda İstemiştim Senden, Ben Cilliğin Afyonundan Kurtulup, Silkilip Aydınlıktan Nasibini Al İstemiştim Göremedin ki!

Sessizliğin Beni İnadına Yaşatıyor, Sen İnadına Konuş Benimle! Yalnızlığın Kör Bıçağı Kesmiyor Bileklerimi Ama Bilirim ki Kılıç Gibi Keskindir Sözcüklerin Gel Ve Son Bir Kez Konuş Benimle Damarlarımdaki En Son Damlayı Akıtana Dek Susma Bu Defa! Yine En Son Gidişindeki Gibi Zemheri Bakışlar Savur Yüzüme ki, Buz Kessin Zaten İyice Üşüyen Yüreğim Ve Bende Kalan Senide Al Artık Benden

Ucuz Çıkar Avlarında Yem Olmaya Koş Sonra, Avcı Olmaya Koş Bir Yudum Mutluluk, Bir Anlık Zevk İçin Yalanlar Diz Boncuk Boncuk, Senden Medet Umanların Düşlerine Her Yalnışında Sırtını Sıvazlayıp Gözlerini Kör Edenlere Koş, Kirli Elleriyle Alın Yazını Yeniden Yazmaya Kalkanlara Ve Nasır Tutmuş Vicdansızlıklarıyla Öpüp, Sahte Sevgilerle Boyadıkları Kafeslerinde Tüket En Güzel Yıllarını

Bu Çığlıkta En Son Hediyem Olsun Bensiz Uyanacağın Sabahlara

Alıntı Yaparak Cevapla

Ayrılığın Hediyesi

Eski 07-11-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Ayrılığın Hediyesi

MiSS-FENER Nickli Üyeden Alıntı

Günler Aylara, Aylar Yıllara Bölündü Sanki Güneşi Göremeden Kuruyup Gidiyor
ÇOK YORULDUM

----------------

Seni Düşünmekten Yoruldum, Sanma ki Bekliyorum Seni Gelmeyeceğini Bilmekten Yoruldum

----------------

Senden, Ben Cilliğin Afyonundan Kurtulup, Silkilip Aydınlıktan Nasibini Al İstemiştim Göremedin ki!

Harika bir yazı Miss-Fener Ellerin dert görmesin ! Müthişti

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com