Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşkımı, etme, test

Test Etme Aşkımı

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Test Etme Aşkımı

"Aşkı, yalnız aşkı anlat" diyorsun bana, anlatıyorum, dinlemiyorsun Aşka gözlerini kapayıp "Kalmadı böyle aşklar" diyorsun Sorma o zaman, inanmadıgın şeylerin peşinden koşma yazık

Aşkımın ne kanıta ihtiyacı var ne kendini göstermeye Benim yaşadığım düpedüz aşk, ya senin? Hangimiz daha cesuruz sevgilim? Hangimiz göze alabiliyoruz aşkımız için herşeyi?

Sen orada öylece bekliyorsun İstiyorsunki hep ben atayım adamları Hep ben koşayım sana Ya sonra? Ulaştığımda sana yeterli olcak mı? Başka ne isteyeceksin?

Test etme aşkımı, buna ihtiyacım yok Gözlerime baksan, bir baksan, her şeyi unutarak baksan; Aşkı göreceksin orada

Oysa sen sıyrılamıyorsun kaygılarından Soyutlayamıyorsun kendini

"Haydi gel bulutların üzerine çıkarıcağım seni" demiyorumki ben Gerçekleşmesi mümkün olmayan hayaller sunmuyorumki sana Ben ne kadar gerçeksem; aşkımda o kadar gerçek

Hatta bazen aşkımın beni aştığını bile düşünüyorum Çünkü her zaman seni yaşıyorum, her zaman seni taşıyorum yüreğimde

"Seni seviyorum" sözünü öylesine, iş olsun diye, ruhunu okşamak içn kullanan insanlardan değilim ben Sevdiğimi söylüyorsam bunu gerçekten hissettiğim için söylüyorumdur

Dünyanın en dürüst insanı olmasamda konu aşk olunca kendimide senide kandıramam

Biliyor musun aslında inanmaman seni sorunun Daha önce yaşadığın mutsuz ve hüsran dolu ilişkilerin sorumlusu ben değilim Onların günahını ben taşıyamam

Belkide kendine bırakmalıyım seni ne dersin? Uzun uzun düşünmelisin ne hissettiğini

Ama sevgilim, aşk öyle uzun uzun düşünülecek bir şey değil Aşıksan aşıksındır, bir an yeter aşk için Sadece bir an O anın büyüsüdür aşkı ölümsüz kılan Sen bulamamışsan, yakalayamamışsan o anı ne kadar düşünürsen düşün anlayamazsın aşka düşüp düşmediğini Yüreğin anlatır sana zaten Aşıksan farklı atar yüreğin, anlarsın bunu

Ne git diyeceğim sana ne de kal Benim aşkımın, benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı var Ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde, ya da bulaşma aşka hiç bir zaman…

Mehmet Çoşkundeniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com