Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
altında, atıyor, azrailin, kalbi, yastığımın

Yastığımın Altında Azrail'in Kalbi Atıyor

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yastığımın Altında Azrail'in Kalbi Atıyor

Yastığımın Altında Azrail'in Kalbi Atıyor - Yaşam Hikayeleri - Güzel Yazı

Sen, rüyalarında taşınmayan bir güzellikle yolculuk ederken, benim yastığımın altında Azrail'in kalbi atıyor

Gecenin bir yarısı ve eylülün tam ortası Pencere açık, yazı özletecek bir serinlik var dışarda Yazı yazdığım kolum üşüyor ama kalem cehennem kadar sıcak ve dokunduğu her bir satırı yakıyor Sanki faili meçhul cinayetlerin katili gibi, önce işini yapıyor ve sonra kanıtları ortadan kaldırıyor

İlk değil benim bir gece yarısı uyanışım ve elime kalemi alışım Sen, rüyalarında taşınmayan bir güzellikle yolculuk ederken, benim yastığımın altında Azrail'in kalbi atıyor Sesini duyduğumda bir kabus meydanında, ölü toprağına karışmış kanım bir gül yeşertir kalbim renginde

Bir çingene kızı gibi saçların arasından kulağına taktığın çiçeğe bakamıyordum Gözlerin o kadar parlıyordu ki çiçeğe bakamadan solmuş oluyordu Şimdi dudaklarım arasında bıçak taşıyorum Sen yoksan sözler neye yarar; neye bilenecek şimdi bıçak, sözlerimden başka Çiçeği olmayan saksı nasıl bir saksı? Güneşi olmayan dünya nasıl bir dünya? Ve senin olmadığın bu kalp kırmızı rengi dışında nasıl bir kalp?

Bir sokak lambası bütün sokağı aydınlatmıyor Her kedi görünmüyor senin yokluğunda; yeşil gözleri seni hatırlatır diye Palmiye ağaçlarının soyu tükenmeli ben ölene dek; yapraklarındaki saçaklar kirpiklerini hatırlatır diye Senin güzelliğini hatırlatacak hiçbir şey istemiyorum Sadece gözlerimde bakışların kalmalı ve tüm hayallerimi süslemeli bir yılbaşı ağacı gibi

Eyeri olmayan at sırtındaydın ve yelesine tutunup rüzgarın peşinden günbatımı kızıllığına bürünmüş ekinlerin ardında kayboluyordun rüyalarımda Gece, az sonra bana senin hediyeni sunacak Hani gündoğumu serinliğinde soluksuz öpüşmelerin bize görmemizi engellediği güneşin ilk ışıklarını

Alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com