Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
günü, ruhum, sevgililer

Sevgililer Günü - Eş Ruhum

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sevgililer Günü - Eş Ruhum

Sultan Sofia Yazıları - Aşk Hikayeleri - Sevgliler Günü Yazıları

Sene 1999 saat 17:15
Üzerinde kırmızı bir cüppe olan adamın tuttuğu mikrofona sırayla uzanıp " Evet " diye haykıran iki ayrı ses
Atılan imzalar, ayağa kalkış ve herşeyini bildiğini sandığın ama hiçbirşeyine vakıf olamadığın bir adamın karısı olmak
uzatılan parmaklara takılan yüzükle tescillenen an
bir anda duvağın açılıp önce sağ sonra sol en sonda alına konulan öpücükle kapanan bir çift göz
işte gurur anı
karı-kocayız artıkkocamsın artık
her evlilik başlangıcında kendi kendine ve karşındakine verdiği sözleri vardır insanın Farklı olacaktır, anlayışlı davranılacaktır, hem dipdibe hem özgür bırakılacaktır kişi İletişim dene tek dişi kalmış canavar en önemli unsur olmalıdır Uyurken bile eller ayrılmayacaktır, yolda yürürken, merdiven çıkarken, araba kullanırken kenet gibi olunacaktır Sanki tersi olsa biri alıp gidecek sanılır Biraz zaman geçer, birazda içi geçer insanın Uyurken biraz ayrılmak iyi gelecektir Rahat yatmalı insan felsefesi altında yatağın uçları olur konum merkezleri Gece uyanıp uyanıp sevişmeler bir süre sonra tartışmaların ardından yaşanan uykusuzlupa bırakır kendini Arabada giderken artık eller radyo kanalları arar olur, e nede olsa tartışmanın ardından elbet bulunur ortama cuk oturacak, yüreğin acısını anlatacak şarkılar, bulana kadar el habire meşguldür Akşamları karanlıkta yapılan danslar yerini kumandalı gecelere bırakır, onsuz yatağa girmezken, bir bakarsın ki, o koltukta sabahlamış iki büklüm, sen gözünü boş yastığa açmışsın Bu hafta annemlere gitmedik, en çok seninkiler gidiyoruz muhabbeti başlar, yani haftasonları bile doludur artık "Bir haftasonuda kendime ayıramıyorum, şöööle gönlümce takılayım arkadaşlarımla" sözü koyar en çokta "Neden artık, benimle vakit geçirmek istemiyor mu acaba,?" takıntılarına düşer kadın Bir zaman sonra çocuk olur, birlikte yaptıkları en güzel şeydir aslında o küçücük kız Büyürken Yulmaz Erdoğanın dediği gibi bizi de büyütür Yorgun geceler, telaşlı saatler başlar Beş dakika boş zamanı adamla değil, kızıyla geçirmek ister Evde artık iki tane ilgi isteyen bebek vardır İki çocuk büyütür kadın Çocuk büyür,adam büyür, kadın büyür Beraber kurulan hayallere ulaşmak için yolculuk başlar Faturalar, kredi kartları, nasıl yapalımlar, nasıl edelimler, çocuğun yuvası, taksit tutarları derken evlilikte yarılanır böylece Yedi sene geçer gider anlamadan, anlam vermeden
Sene 2006 saat 17:15 ( henüz değil ama olsun )
Anlatılamayan, yanlış anlatılan, unutulan, unutulmaya çalışılan,gözardı edilen, görmezden gelinen koca bir yedi sene Seninle tanıştığım ilk gün hala aklımdagözlerin,gülüşün,karşı konulmaz saflığın,evet bir erkeğin saflığını ilk sende tattım, işte bu yüzdendir ki, hayatımı seninle harcamaya,paylaşmaya ve bitirmeye karar verdim Seninle evliliğe yeniden şekil verdim, belkide hissetmeden senin ellerinde hayat kazandım Klişe hiçbir şeyi sevmedim, seninle hiçbir şeyde klişelik yoktu Bu kadar senenin ardından teşekkür ediyorum, ne için mi?!
bana kazandırdıkların-benden aldıkların için
bana sahip çıkıp-beni özgür bıraktığın için
kendinden bir parçayı bana verip, Yüce Rabbimin izniyle ona hayat verdiğiin için
yalanı asla benimle tanıştırmadığın-ama zaman zaman yalana teşvik ettiğin için
önce olayların karamsar yanını önüme serip-sonra ruhuma iyimserlik aşıladığın için
bana katlanıp-beni katlanmaz yaptığın için
seni seviyorum cümlesini duymayı unutturduğun-ama en olmadık zamanlarda hatırlattığın için
benim için herşeyden önemli olan ve bir erkekte bulunması gereken tek şeyi " iyi bir BABA" olmayı başardığın için

ve daha birçok yaşanmışlık ve yaşanılacak anlar için
bugün sevgililer günü, bu kısmı benim için hiçbir zaman önemli olmadı ama en önemlisi bugün ilk anlamlı eveti ettiğimiz gün Umarım asla pişmanlık duymamışsındır beni hayatına kattığına Acısıyla, tatlısıyla, gözyaşıyla, tutkusuyla,yalanıyla, hayata dair yaşanılması gereken ne varsa seninle yaşadığım için mutluyum En önemlisi de bir eş olarak şanslılığımı bir tarafa bırakıyorum, SEN GURU DUYULACAK BİR BABASIN Sırf bu yüzden bile olsa SANA AŞIĞIM
Nice 7 seneleri devirmeye EŞ RUHUM!!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com