Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alkolikten

Bir Alkolikten

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Alkolikten

Bir Alkolikten Yazısı - Bir Alkolikten M Ali Gökhan - M Ali Gökhan Yazıları

O zamanlar koskocaman gelen, iki yıl önce merakımdan gidip baktığımda ise minnacık bir salonu vardı evimizin

İki tane çekyat, bir baba koltuğu hemen televizyonun çarprazında, bir de sobaDesenleri üzerinde hayali yollar yaparak,misket oynadığım,araba sürdüğüm bir de halı

Bir daha hiç aynı tadı alamadığım babamın soyduğu salatalıklarNasıl bir bıçakla soyuyordun be adam, ne katıyordun o salatalıklara?

Her akşamüstü dükkanda bana para verirdiGideceğim dükkanı bilirdimGazete kağıdına sarılıp,kesekağıdına konulan biralarNaylon değildi o zamanlar hayatlar, bira dolu kesekağıtlarını okuyarak öğrendik biz hayatı

Gece o kesekağıdı ile eve gelirdi,yanında başka bir kesekağıdında kardeşimle bana alınan çukulatalarla bereber

30 yıl geçtiGeçen ay eve gittiğimde, ''babam kendi gazozunu almış'' dedi küçük oğlum ve ekledi: Bize ne aldın?

Size elleri titrediği için çorba içemeyen, bir bardak çayı titreyen ellerle içmeye çalışan bir baba aldım oğlum diyemedim

Apar topar indin merdivenleri, zemine yaklaştıkça, yerin dibine indim

Nasıl hatırlayacak acaba 30 yıl sonra oğlum o anı?

Şimdi mi? Sadece tek poşetle geliyorum eve,içinde salatalıklar olan

M Ali Gökhan

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com