Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sevgili

Ey Sevgili

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ey Sevgili

Ey Sevgili Yazısı - Ey Sevgili Filiz Çelik - Filiz Çelik Yazıları

Ey aşk cennetinde bekleyen sevgili! Sevdanın zümrüt tepelerine yaslanıp ,seninle aşkı şarabı içmeye geliyorumHaydi aç kapıyı

Yüreğimde hasret dilimde dua seni çok özledim Kırma beniBen olarak değilSen olarak geliyorumVe bizim için geliyorumHaydi aç kapıyı Asra imzasını atmış bir yürekle ,sağlam bir bilekle ,en temiz niyetle ve yüreğini yüreğim bilerek geliyorumEy sevgili aç kapıyı Bu gözyaşı serenatlarından bu uykusuz gecelerden kurtar beni

Daha kaç bahar geçecek kaç kez daha çığlıklar atacağımYada kaç kez çığlıklarımın şafaklarında yanacağımBilirim gel demezsin ,ve gelmezsin Peki bizim için ölemez misin Ölümsüz olarak ta mı gelmezsin Ey yüreğine sürgün olduğum sevgili! Bağımdaki bahçemdeki bütün gülleri sana topladım

Ve yürek evine bıraktım İster vazoya koy ,istersen kaldır at Fark etmez Bilesin ki seviliyorsunVe bir haberim var sana ey sevgili! Vakit tamam gidiyorumGelişimi ve gidişimi sana hediye ediyorumAnahtarına sahip çıkGönlüne sahip çık ! Yüreğime kazınmış sonsuz bir sevdasınAçmayacaksan kapıyı ,bil ki kimse böyle bir daha çalmayacak kapını ,Topla bütün öksüz yanlarını topla acılarını topla sancılarını hepsini bana ver ve sen mutlu kal

Ey aşk cennetinde bekleyen sevgili! Bu kadar sevilmek her gönüle nasip olmaz Yanmak bana yakıştı Sevmek bana yakıştıAcı çekmek bana yakıştıVe ölmek bana yakıştı ey sevgili!

Filiz Çelik

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com