Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
devam, ediyor, hayat

Hayat Devam Ediyor

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hayat Devam Ediyor

Hayat Devam Ediyor Yazısı - Hayat Devam Ediyor Hasan Binbuğa - Hasan Binbuğa Yazıları

Hayatla barışmaya, kalbimi kırdığı sözlerinden bir sevgi buketi yaparak gelmişken, bu asi sevgi fukarası, yine beni tongaya düşürmenin sevincini yaşıyor gibiydi Bunu nereden mi biliyorum aslında bilmiyordum da randevusuna sadık kalmaması, bunu düşünmeme fırsat verdi Nereden bileyim ki, kurnazlıktan haz alan hayatın insanların mutsuzluğundan beslendiğini Bana öyle geliyor ki, bu takvim ruhlu yaşam, bizlerin üzüntüsünü gördüğünde, en sevdiği kahvaltıyı aşkıyla bakışıyor gibi yiyor ve bundan amansız mutluluklara yelken açıyor

Ne acı, diyebilmek isteriz böyle bir safiyane, ruhsuz düşüncelere Zannedersem, sizlerin bu konuda pek diyeceği yok gibi; öyle olmasa, ağzınız uzunca süre kapanmazdı, değil mi ya En azından, parmaklarıma yön verip birkaç yeni, farklı, size dair kelam etmeme imkân vermiş olurdunuz böylece Neyse bakıyorum da pek neşeli görünüyorsunuz, daha fazla zorlamak da istemiyorum Gidin, gidin arkanıza dönüp bakma endişesini bile taşımanıza gerek yok Yine, şu yorgun cümlelerle yazanı baş başa bırakın

Öyle ya, size zor yakışmaz, mutluluğunuza bir aşığın mutsuzluğunun gölge etmesine pek de niyetli durmuyorsunuz zannederim Bırakın, üzüleceğime dair de bir diğerinizle iddiaya girmenize gerek yok Ne de olsa biriniz kaybederken bir diğeriniz kazanacak, sonuçta beni ezmiş olmanın doyumunu yaşayacaksınız Siz affedilmezsiniz aslında, buna mukabil, kalbimi başkalarına nefret etmenin düşüncesiyle kirletmek istemiyorum Yoksa reddedilmeye muhtaç olduğunuzu da bilmiyor değilim

Yine hava soğudu, cama arada bir baktığımda, içerinin ılık havasında cama yapışan nefeslerimizin, doyma noktasına gelmiş bulut gibi sızmaya başladığını görüyorum Cama bir şeyler yazıyor galiba Dur bakayım evet evet, tam da umduğum gibi, ağzımızda perişan olan nefes, camın soğukluğuyla birleşince, sanki lallıktan kurtulmuş gibi gözüküyor Ne yazıyor bir de ona mı baksam ki Bakıyorum, tamam tamam Tam okuyamıyorum kusura bakmayın sevsevgi bir Neden okuyamıyorum ki, durun bir kez daha deneyim Sevgi bir aşk damlasıdır Evet camda bu yazıyor ya da ruhumun dışarıya açılamayan camlarında sıkıldınız galiba, öyle olsun

Zaten bitiriyordum Yazacak bir şeyler kalmadığından da değil, başlamam gereken şeyler arasında bir sıralama yapamadığımdan Şu anda, İzmir'de, yürümem gereken yolun bir bölümünü bazen de geriye dönmeye niyetli olarak yürüyorum

Hasan Binbuğa

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com