Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, minnet

Aşk Ve Minnet

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşk Ve Minnet

Aşk Ve Minnet Yazısı - Aşk Ve Minnet Tuna Kiremitçi - Tuna Kiremitçi Yazıları

Yaz bitti ama yaz aşkım bitmek bilmiyor diye dertlenenlerden misiniz?

O zaman müjde! İşte yazarınızdan sıkıntılarınıza son verecek süper bir teklif!

Açıyorsunuz Google’ı, “Doğan Yurdakul” yazıyorsunuz Son açıklamasını okuyorsunuz bir güzel

Hani “ben karımla telefonda vedalaştım, kimseye minnet etmem” diye başlayan haber Belki sarmıyor ilk okuduğunuzda ama olsun; bir daha okuyorsunuz

Memlekette suçunu bile bilmeden aylardır hapis yatan bir aydının hasta eşini son kez görmesine izin vermeyenler olduğuna uyanıyorsunuz böylece

Yaz aşkınız bitmeden kırk yıllık bir aşkın hem de bu şekilde bittiğini görmek belki garip geliyor

Hazır eliniz değmişken “Ethel Rosenberg” yazıyorsunuz Google’a ve karşınızda yıllar öncesinin Amerika’sından benzer bir hikâye!

İşte Amerikalı aydınların bizdeki gibi zulme uğradığı bir döneme, Rosenberg çiftinin son gecesine şahitsiniz

Hani “itiraf ederseniz canınızı bağışlarız” diyenlere o telefonu asla etmeyen Rosenberg’lerin son gecesine Zalime minnet etmeyen çiftin çiğnenemeyen onuruna

Tıpkı “Ben karımla telefonda helalleştim, zalime minnet etmem!” diyen Doğan Yurdakul’un çiğnenemeyen onuru gibi

Bunları görünce sonbaharın rengi değişiyor İçinizde bir soru: Bu kaçıncı eylüldür aynı yazın ardından?

Melih Cevdet’in Rosenbergler için yazdığı şiir yoksa artık Doğan ve Güngör Yurdakul’u mu anlatıyor?

“Nice aşklar arkadaşlıklar gördüm, kahramanlıklar okudum tarihte Çağımıza yakışan vakur, sade davranışınız geliyor aklıma

Tuna Kiremitçi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com