Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
içindeyim, zehir

Zehir İçindeyim..

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Zehir İçindeyim..

Zehir İçindeyim hikayesin dinle

Bir sigara yaktım, kibritin sesi yırttı geceyi Anlık yanık kokusu saçlarıma bulaştı Balkona çıktım Bir derin nefes çektim sigaramdan, ciğerlerim hasretinle doldu

Edith Piaf çalıyor, salondan sızan sesi karışıyor şehre Bu gece çok ıssız sokak, belki de sadece kalbime aittir bu sessizlik Dolunay var Hiç ışık yakmadan oturuyorum Hava soğudu artık Kış geliyor Üstüme bir hırka aldım Gökyüzüne baktım, yıldız yok Bulutlar yer değiştiriyor, gizliyorlar küçük ışıkları ama başka bir farkındalık getiriyorlar Sadece bu evde durdu zaman, oysa dünya dönmeye devam ediyor Sen de o dönüşün içindesin

Gidecek yerin olmaması kötüdür ama daha beteri, kaldığın yere de ait hissetmemek kendini Serseriliğim, anılarım, sevdalarım, bavulumu toplasam elbiselerimden fazla yer tutacak acılarım, bir olup sensizliğin karanlığını çarpıyorlar yüzüme

Gelmiyorsun, kan kaybediyor dilimde adın Geriye dönerek yanıt arıyorum hatıralarda, sesim titriyor Ne kadar uzak varsa bildiğim, hepsine gittim Adamlar geçti yanımdan, yüzleri asık, çatık kaşlı kadınların sahte kahkahalarını duydum Hiçbirinde senin suskunluğun kadar büyük bir öfke bulamadım Bir aynanın ıssızlığını bekliyorum, kalbim nöbetçi, dönersen göreceksin

Büyülenmiş gibi hiç senden ayırmadığım gözlerim, bir sarı güle takılıp kaldığında bile, ihanet ettiğimi sanarak acıyorum Acıyor ellerim, ne zaman çay demlesem Uzun yıllar bu şehrin karanlık sarhoşluğuna, alkole bulanmış sohbetlerine dayanan bu kadın, şimdi sensizlikte yıkılıyor Ne acı? Ve ne garip sadece üç harften oluşan bir sözcüğün, bir ömrün sızısını anlatabilmesi? Acı?

Sabahları penceremden içeri giren güneşi parçalamak istiyorum Alarmı kurulmuş bir saat gibi, sensiz geçecek yeni bir günü hatırlatıyor Kırık bir aşk parçasıyla kesiliyor bileklerim, ismin akıyor damarlarımdan Gelmiyorsun, bu ömür yeni bir aşk seçiyor kendinden habersiz Bir sevişmeye adı karışıyor, bedeni orada olmadan Sahte bir kirlilik yerleşiyor dudaklarına, oysa hepsi hayal, anlamak zorlaşıyor

Yine uyumuyorum geceleri, kitapların sayfaları arasında seni bana getirecek bir cümle arıyorum Söndürdüğüm her sigarada, bizden bir şeyler bırakıyorum Küller rüzgarla birlikte uçup gidiyor Biziz giden, peşinden koşmak istiyorum, düşüyorum Gelmiyorsun? Eksiliyorum?

Alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com