Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
muhabbet, yedirilecek

Muhabbet için yedirilecek

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Muhabbet için yedirilecek

selamun aleyküm arkadaşlar inşallah herkese faydalı olsun diye yeni aldığım kaynaktaki formülleri yavaş yavaş paylaşmak istyorum ki zaten bendeki kaynaktaki bi çok formül sitede mevcut ben olmayanları daha dogrusu benim arattırıp bulamadım formülleri aktarmaya çalışıcam okadar çok formül varki hepsini denemem mümkün deyil vereceğim formülüde henüz deneme fırsatım olmadı forumdada bulamadım paylaşmaya karar verdim eğer forumda mevcud ise modlarlardan özür dilerim şimdi formülü aynen aktarıyorum

yenecek bir ceviz veya fındık veya çikolataya 220 rakamını bir tarafa yaz diğer tarafınada 284 yaz birinciyi sen ikinciyide ona yedir önce karşındaki ağzına alır almaz hemen sende ağzına al bu çok mühimdir
gayet dikkat et karşısında şöyle oku unutmayasın:ya debu escin yelguhescin debu escin eysecid; bunuda oku yüzüne üfle bu çok mühimdir bilesin yanlız haram iş için kullanılmaya

evet arkadaşlar aynen aktardım evet bu formüldeki anlamadığımız yerleride forumdaki sevgili ve bilgili hocalardan yardım etmelerini istirham ediyoruz inşallah yüce Allahuteala kendisine vesile kıldığımız bu dua ve formülleri yüce katında peygamber efendimiz sav hürmetine şu hayırlı ve mübarek ramazanı şerifin hürmetine hayırlara döndürüp kabul buyursun inşallahuteala Allah kabul etsin arkadaslar

kaynak:en büyük dua kitabı havas ve esrarı
hazırlayan:mustafa vardarlı
esma yayınları

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com