Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başı, hastaliğindan, siğil, yananlar

Siğil Hastaliğindan Başı Yananlar

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Siğil Hastaliğindan Başı Yananlar

arkadaşlar bu siğil hastaliği başima dertti,benimkiler okutularak geçti,ayağimin altinda 30 a yakin büyüklü küçüklü siğiller vardi basamiyordumayağimin altini ve elimi kimseye gösteremiyordum 2 sene çektim ellerimi sakladim hep erkek arkadaşimdan bile utanirdim göstermezdim elimineyse hastanede tedavi olmaya basladim yaktilardondurma tedavi yaptilar banamisin demedi,okutturdum ve geçti bu yazdikalarimida bu konuda dertli olanlar densinbu hastalik okumakla geçiyor çok zor günlerdi gittikçe artiyordu sayisi ama allah okuyan dededen razi olsun geçti bitti ve 1 iz bile kalmadi

1vücudun herhangibir yerinde siğil çikan varsa(elif,dal,ra,ye)harflerini üç ayri kağida yazip,her biri üzerine 3 ihlas,1 fatiha okuduktan sonra,kağitlari siğillere sürüp her birini 1 gün veya gece ateşte yaktiğinda siğiller alla hin izni ile kaybolur
2iri bir tuz tanesi üzerine 3 ihlas,1 fatiha okuduktan sonra siğillere sürüp bir bahçeye gömen,bir kimsenin siğilleri 1 haftada allah in izni ile yok olur
3daha önce hiç kullanilmamiş bir sabun alinirmarkasi önemli değil ama kükürt içerebilirsonra gece yatmadan kimseyle konuşmaamak suretiyle abdest alinirsabun siğillerin üstüne bastirila bastirila sürülür,siğillerin üstünü örtecek şekilde,daha sonra sonra hemen yaticaz ve yatarken allahim şifa senden şafi ismini tecelli et bana siğillerimden ötürü şifa ver diyin ve yatin ama kimseyle konuşmiycaksiniz abdest aldiktan sonra buna 7_8_10 gün deveam edilir allahin izniyle şifa bulunur

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com