Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hastaliklarin, kanser, kötü, tedavisi

Kanser vs Kötü Hastaliklarin Tedavisi için

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kanser vs Kötü Hastaliklarin Tedavisi için

Selamların En Güzeli Olan ALLAH'ın selamı,bereketi ve Rahmeti üzerinize olsun
Esselamu Aleykum warahmatullahı wabarakatuhu
Allah öncelikle tedavisi zor hastalıklardan korusun ve mübarek ramazan gününde dertilere deva versin Amin
Tedavi için yapılacak uygulama:
1Kamer süresi 10 ncü ayet :
??????? ??????? ?????? ????????? ??????????
Fe deâ rabbehû ennî maglûbun fentasır:O da Rabbine, “Ey Rabbim! Ben yenilgiye uğradım, yardım et” diye dua etti(Diyanet işleri)
Okunacak kısım :ennî maglûbun fentasır(besmele ile 313 defa) 21 gün devam edilecekÖncesinde ve sonrasında 11 fatiha şerif okunduktan sonra bir nefes gökyüzüne doğru üfleyin ve diğer nefesi de su dolu bardağa üfleyin ve hasta olan kişiye içirinInşallah ALLAH CC hazretletleri deva verir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com