Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alacakaranlıgın, basım, tarihi

Alacakaranlıgın Basım Tarihi

Eski 06-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Alacakaranlıgın Basım Tarihi

Yazarı : Stephenie Meyer
Fiyatı : 2000 YTL
Çeviren : Hüseyin BARAN
Basım Yeri / Tarihi : İstanbul / Ekim 2008

İlk kitabı Alacakaranlık'la büyük başarı elde eden genç yazar Stephenie Meyer Publishers Weekly dergisi tarafından 2005'in en çok ümit veren yazarlarından biri seçildi Eserleri 20'den fazla dile çevrilen yazarın ikinci kitabı Yeniay da Alacakaranlık'la birlikte raflarda!
Filmi yakında vizyona girecek olan kitap için Publishers Weekly, "Gerilim ve aşkı aynı ölçüde barındıran bu öykü, okuyucuların, kitabın sayfalarını sabırsızlıkla çevirmesini sağlıyor," diyor

Kitaptan
Üç şeyden kesinlikle emindim Birincisi, Edward kesinlikle bir vampirdi İkincisi, onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yani benim kanıma susamıştı Üçüncüsü, ona koşulsuz ve geri dönülemez biçimde aşıktım

Barkod : 9789944821094
ISBN : 9944-821-09-4
Sayfa Sayısı : 400
Boyutları : 135 x 215
Kapak Cinsi : Normal Kapak

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com