Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ayrılığın, hikayesi

Ayrılığın Hikayesi

Eski 06-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ayrılığın Hikayesi

Ayrılığın Hikayesi

Bakmaya kıyamazken ve Alamazken Gözlerinden Gözlerimi Daha bu Sabah Yalnızlığımın İsyankar Çığlığında Boğulurken Bir Sam yeli tanında ısındım alıştım bir sürme gözüyle Diye başlamıştım kader çıkmazının ilk kaldırımında…

İçinde Boğulacağımı sandığım aslın da sığı olan gözleriymiş Dinlerken sesini Anne Ninnisi kadar sıcak bulduğum aslında yalan yanlış sözleriymiş Menekşe gibi, kadife gibi, dokunmaya kıyamadığım aslında dikenli elleriymiş

Ne yazık kafamı duvarlara vurduğum da anladım çıkmaz yolda yürüdüğümü yürümek ne kelime ÖLÜMÜNE koştuğumu Artık sen yoksun Caddenin o yan ki tarafına düşüyorsun Duruyor, dönüyor şaşırıp kalıyorum Ne Derler Bilir misin ? Örümceğin bir tek ağı onun kadar incelikteki çelikten daha iyi dayanırmış Evrene sığmayan gönül ateşim içimde bir tutam nefretliğe yenik düştü Şimdi Sönmeye mahkum!

İşte dostlar benim ucuz hikayem bu yada sadece kırık kalemimden dökülenler

Ya sen Dostum;

İstemez misin elini tutmak ?

Aklından hiç mi geçmez beline sarılmak ?

Ve yine sam yeli tadında iki el edasıyla gözlerine dokunmak

Beni hiç sorma!

Zaman ahir zaman vakit hiç artmıyor 1-2-3 diye değil Öyle değil aksine sıfıra yaklaşıyorum Zaten başlangıç tada sıfır değil mi ?

Peki ilerleyen ne, büyüyen ne , ölüme yaklaşan ne, yaşarken taşıdığım ölü bedenim bir tek onu düşünse de düşünen beynim ve severken katlettiği kalbim evet evet bir ben bir beynim ve kanayan kalbim bir olup ölüme gidiyorum

Ya; iki çenemim yuvasındakini dile getiren, ya sırf onu düşünmeye kenetlenmiş beynimi zorlayan Ya kalbimin atmasını dileyen ruhuma ? O zaten ÖLÜ !

Artık dayanamıyorum haykırmak bağırmak zehir gibi nefretimi kusmak istiyorum

Söyleyin dostlar gördüklerim hayal değil kapıdan onun girdiğini görüyorum yıllar önce çekip gitse de hoş geldin… diyorum kusura bakmasın ayağa kalkamıyorum ona koşarken o sokakta daha ilk adımda felç olmuştum

Sus, söyleme hiçbir şey… Sadece dinle, beni dinle hiç olmazsa ömründe bir kez dinle

Eğer sen hayat demeksen beni yaşama bağlayan ne

Neden ölmüyorum

Gidersen biterim diyen ben

Neden hala bitemiyorum

Ellere kaçsan elleri

Dağlara kaçsan dağları

Kırarım yaşatmam, yıkarım affetmem diyen ben neden sözümde duramıyorum ?

Bir dakika dur ve düşün beni değil ! bu soruyu düşün

İşte benim artıya çıktığım nokta bu yanımda olsan ayağa kalkardım sırat köGoogle Page Rankingüsünde

Senden özür diliyorum uğrunda hiçbir şekle yakamıyor yıkamıyorum

Daha fazla zorlama o daracık beynini bulamazsın cevabını ben sana söyleyeyim

ÇÜNKÜ BENİM UCUZ SEVDİĞİM

BEN SENİ YARADANI SENDEN DAHA ÇOK SEVİYORUM

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com