Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hüzünlü, sevdalar

sevdalar neden bu kadar hüzünlü,

Eski 06-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

sevdalar neden bu kadar hüzünlü,

Sevdalar neden bu kadar hüzünlü Hayat mı yoksa başlı başına hüzün
Yine havada hüzün kokusu insanın içini yakan koku duyusunu tırmalayan pis bir koku bu Yine yalnızlık yine hüzün var canımı acıtan
Hava bulutlu tıpkı benim duygularımın üstüne çöken bulut gibi
Bu sabah yeni doğan güneşle dertleşmeyi denedim
Ama o da aniden benimle beraber hüzünlendi gökyüzü kararıverdi
Birden gece oldu ortalık Dinledim saatlerce yalnızlığımı dinledim

Ve daha çok dertlendim Seversin sevilirsin ama yine bir gün yalnız kalıverirsin gerçeğiyle baş başa kaldım
Ağır geldi bu yalnızlık
Sevip te sevilip te yalnız kalmak canımı acıttı
Bağırmak istedim ama birileri beni duysun diye bağırdım avazım çıktığı kadar ama benden daha çok bağıranlar vardı kimse beni duymadı
Ağlamak istedim her şeye inat gökyüzü başladı ağlamaya ağladığımı da gören olmadı Dinledim saatlerce içimin sızısını dinledim
Yalnızlığımı dinledim Çok şeyler anlatan bir sessizlik vardı havada
Tek hissettiğim yalnızlığım çaresizliğim çıkmazlarım ve gözlerimden akan yaşların yanaklarımda can vermesiydi
Konuşmak istedim hissetmek istedim ama yalnızdım yoktu yanımda sevdiğim
Geçen her saniye çok şey anlatıyordu sevdanın yalan olduğunu hayatta herkesin yalnız olduğunu anlatıyordu
Tek yoldaşım bulutlar ve hoyratça savuran rüzgar oldu
Karar verdim bırakıyorum hasretimi yağmurlara yıkasın diye
Yalnızlığımı çaresizliğimi rüzgara teslim ediyorum çok ücra diyarlara götürsün diye
Ücralara götürsün ki kimse görmesin yalnızlığımı ve çaresizliğimi
Teselli verircesine savruluyor rüzgar
Sanki emaneti teslim alıyor
İflas etmiş duygularımı hayata küskünlüğümü yalnızlığımı şu yalan dünyada tek başıma kalmışlığımı teslim ediyorum rüzgara
Yenildiğimi kabul ediyorum
Yoruldum savaşmaktan nedenleri araştırmaktan kovalamaktan
Yoruldum yalnızlığı yaşamaktan
Hep tut ellerimi bırakma beni demekten yoruldum
Sevdayı var etmeye çalışmaktan yoruldum
Yorgunluğumla birlikte kendimi de bırakıyorum rüzgara
Beni nerede bırakırsa güneşin nerede doğmasına izin verecekse o güneş beni nerede ısıtacaksa beni oraya götürmesine izin veriyor ve takılıyorum rüzgara
Boran olsa da kasırgalar kopartsa da benim içimde ki yaşanan fırtınalar kadar şiddetli olmayacağına göre teslim oluyorum bu rüzgara
Benden tek kalacak hüzün kokusu olacak
Mutsuzluğumu kırgınlığımı bırakarak gideceğim
Sana da tek emanetim yıktığım hayallerim olacak

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com