Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
eksik, kelimeler

Kelimeler Eksik

Eski 06-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kelimeler Eksik

Kelimeler eksik, kelimeler yaralı Kelimeler cılız Taşımıyor, anlatmıyor, tanımlamıyor bu duyguyu Ben de

Çok başka bir şey Sevginin ortasında, derin acılar hisseder mi insan? Aydınlık gülümsemelerin içine, hüznü yerleştirir mi durup dururken? Gözlerine buğu,diline sitem, yüreğine burukluk, çöreklenir kalır mi asırlarca?

Gelmeyeceğini bildiği mektup için, posta kutusunu hep ayni heyecanla açar mi? Dedim ye, başka bir şey bu Ne kadar yalnızsam, o kadar seninleyim su günlerde

Belki de en basta, tutup seni en derinlere koydum diye oldu bunlar Kimseler ulaşmasın diye, kimselerin bilmediği, bulamayacağı yollara ***ürdüm seni En derinlerde tuttum Bana sakladım Derine, hep daha derine Seni yapayalnız, bir tek bana bıraktım Paylaşamadım Yanlış yaptım

Sana ulasan yolları kaybettim diye bütün bu şaşkınlıklar Kendimi oradan oraya vurmam Sağımda, solumda, ne zaman dikildiğini bilmediğim duvarlara çarpmam, hiç görmediğim çukurlarla boğuşmam

Denizlerin, gürültüyle gelip vurduğu dehlizlerin, acili duvarları gibiyim Duvarlarım yosunlu, duvarlarım kaygan, duvarlarımdan hiç tükenmeyen sular sızıyor

Tutunamıyorum Renklerim, gün içinde değişiyor Soluyorum, soğuyorum Güneş ulaşmıyor içerilerime küfleniyorum, yaslanıyorum Yalnızlıklar pesimde Dokunduğum her ıslak duvardan, pis kokulu bir yalnızlık bulaşıyor üstüme Yapış, vıcık bir yalnızlık bu

Biliyorum, bütün bunlar, hep benim suçum Seni sakladığım yere ulaşamaz oldum Yollar, gitgide uzadı ve karıştı Ümidimi ısıtacak, parlatacak, kımıldatacak bir şeylere ihtiyacım var Ah onun ne olduğunu biliyorum Sonu sana geliyor her cümleninHer şeyin basında, içinde ve sonundasın Bu değişmiyor

Öyle içimsin ki

Birden aklıma geldi, tuttum sana bir mektup yazdım dün çok mutluydum Gün içinde neler yaptığımı, nelere kızıp, nelerle mutlu olduğumu,tek tek anlattım Mevsimlerin ve insanların nasıl karışık ve beklenmedik olduklarını yazdım "Yine zamansız yağmurlar" dedim, "Daha önce, hiç bu kadar zayıf değildi güneş ışınları" dedim, "Gerçekten buradaki şarkıları hiç öğrenmeyecek, bilmeyecek, söylemeyecek misin?" dedim

Çok uzun bir mektup oldu Başından sonuna kadar okudum da Neler yazmışım diye merakımdan Sonra çekmecemden bir zarf çıkarıp, adini yazdım Büyük harflerle, yalnızca adini Adresini bilsem gönderir miydim, bilmiyorum

Mektup cebimde Cebim yüreğime yakın Yüreğim sende Sen yüreğime yakın Öyleyse mektup sende

Bu kadar içimdesin iste

CAN DUNDAR

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com