Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Atatürk Köşesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlatim, makale, rezaleti, system

System Of A Down Rezaleti!! Makale Ve Anlatim

Eski 02-12-2010   #1
bukett

System Of A Down Rezaleti!! Makale Ve Anlatim

BU KÖPEKLER BUNU HAVLIYORLAR:

Holy Mountains (Kutsal Dağlar)
Onların akıldan çıkmayan görünüşlerini hissedebiliyor musun?
Onların akıldan çıkmayan görünüşlerini hissedebiliyor musun?
Yalancı, Katil, Şeytan
Aras Nehri'ne dön
Birinin anlamsız bakışları
kendini savaşta hissetti
Yalancı, Katil, Şeytan
Aras Nehri'ne dön
Özgürlük, Özgürlük, Özgürüz, Özgürüz
Kutsal dağları duyabiliyor musun?
Yalancı, Katil, Şeytan
Aras Nehri'ne dön
Biri hepsini kana boyayın dedi öldürün dedi onları
Yalancı, Katil, Şeytan
Aras Nehri'ne dön
Özgürlük, Özgürlük, Özgürüz, Özgürüz
Onların hepsi geri döndü
Dağın yamacında dinleniyorlar
Öğrendik ki sizde hiç
Gurur yokmuş, katiller, ineler (burayı Atatürkün resmi geldiğinde
söylüyorlar?
Aras Nehri'ne dönün
Onların hepsi geri döndü
Dağın yamacında dinleniyorlar
Öğrendik ki sizde hiç
Gurur yokmuş, katiller, ineler
Aras Nehri'ne dönün

BU YORUM BENIM BU SAHTEKAR KARAKTERSIZLER ATAMIZ VE TURK MILLETI HAKKINDA INANILMAZ SEYLER YAPMAKTADIR YANI ADAMLAR ATAMIZA KOTU LAFLAR SOYLEMEKTEDIR VE ULKEMIZIN KATILLER KILL GIBI SEYLER KULLANMAKTADIR VE BIZIM BARBAR OLDUGUMUZDAN BAHSETMEKTEDIR ZATEN KLPLERİNİN ICERIGINDEDE ERMENILERI KORUMAYA YONELIK OLDUGUNU G
ORUCEKSINIZSOYKIRMI SOZDE TURKLERIN YAPTIGINA DAIR UC BES RESIM KOYMUSLAR MERAK EDIYORUM ACABA BIZIM BELGELERIMIZ NEREDE YANI ANLAMAK MUMKUN DEGIL AVRUPALILARIN BEYINLERI HAKKATTEN TASLASMIS ASIL BARBAR KENDILERI BIZLERE BARBAR DIYORLAR BUNLARA EN IYI YANITI ALBUM SATISLARINA KAR KOYARAK VERMEMELIYIZ BANA GORE BOYKOT YAPMAK LAZIM ERMENI SOYKIRIMINI BIZIM YAPTIGIMIZI DUSUNEN BEYINSIZ BARBAR BIR AVRUPA TOPLULUGUNA HEP BIRLIKTE HAREKET EDEREK SAVAS ACMALIYIZ GOZUNUZ ACIK OLSUN TURKUN TURKTEN BASKA DOSTU YOKTUR

MINIC

ALINTIDIR

G€rç€k ßana bîr adım daha yaklş gafl€t ßnd€n ßîr adm daha g€rî at ama uzak dr ßnd€n d€ssas

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : System Of A Down Rezaleti!! Makale Ve Anlatim

Eski 02-12-2010   #2
delishhhh

Cevap : System Of A Down Rezaleti!! Makale Ve Anlatim

bu konunun Atatürk köşesinde olması bana göre yanlış yetkili bir arkadaşın değiştirmesini rica ediyorum
konu hakkında yorum yapmaya bile gerek olmadığını düşünüyorum ciddiye alınacak bir tarafı yok çünkü seven gönlünden seviyor zaten sevmeyeninde

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com