Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alptekin, gittim, hacca, iyilik, kendime, yaptım, yaşar

Kendime Bir İyilik Yaptım Hacca Gittim - Yaşar Alptekin

Eski 11-29-2009   #1
Şengül Şirin

Kendime Bir İyilik Yaptım Hacca Gittim - Yaşar Alptekin

Kendime Bir İyilik Yaptım Hacca Gittim , Yaşar Alptekin

Kendime Bir İyilik Yaptım Hacca Gittim Yaşar Alptekin
Nesil Yayınları
» İslam
» Din

Nisan 2009, 144 sayfa, ISBN: 9789752696938

İslamiyet bir elin beş parmağı gibi bir bütünden oluşuyor Beş parmak içinde başparmak nasıl önemliyse namaz da İslam dininde öyle önemli bir ibadet Fakat elin parmakları ancak beş parmakla tamam oluyor

Benim için dinimin güzel şartlarından olan hac eksikti

Rabbim nasip etti ve bu emrini yerine getirebildim O her taşı, her zerre toprağı Efendimiz (asm) kokan mübarek yerleri görebildim

Tadına vardığım, ama tarif etmekten aciz kaldığım manevî lezzetleri paylaşmak adına sesleniyorum:

Ne olur, kendinize bir iyilik yapın ve hacca gidin

O mukaddes beldelere gidip kendinizi tanıyın, Rabbinizi tanıyın

İşte o zaman hayatınızda tertemiz bir sayfa açtığınızı göreceksiniz

O zaman kendinize soracaksınız:

Ben bu bembeyaz sayfayı nasıl temiz tutabilirim?

Nasıl faydalı şeylerle doldurabilirim?

Bu güzelliklerle çevremdeki insanlara nasıl ışık olabilirim?
<

İşte elinizdeki kitabı bu sorulara bulabildiğim cevapları paylaşma ümidiyle kaleme aldım Okuduktan sonra en kısa zamanda hacc ve umre planları yapmanıza vesile olabilme duasıyla…

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com