Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Bilim & Teknoloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kolay, maç

Pc Mi Daha Kolay Yoksa Mac Mi?

Eski 03-27-2009   #1
yesimciwciw
Icon5

Pc Mi Daha Kolay Yoksa Mac Mi?

Apple ürünleri, günlük hayatınızı çok daha eğlenceli hale getirmek için harika çözümler sunuyorlar Bir zamanlar, kullanılması zor denilen bu oyuncakların neler yaptığını videoda izleyin

Apple'ın kullanıcılara sunduğu bilgisayarlar ve beraberinde gelen işletim sistemleri, ülkemizde uzunca tedirginlikle karşılanmıştı Bu durum şu sıralar ciddi değişime uğruyor İşletim sistemlerindeki pazar payındaki liderliğini elinde bulunduran Windows, her ne kadar birçok kişi tarafından bilindiği için kullanması en kolay uygulamalara ev sahipliği yapıyor gibi görünse de, Apple'ı da yabana atmamak lazım

MAC OS X işletim sistemi üzerinde çalışan ve günlük hayatın bir parçası haline gelen uygulamaları kullanıcılara son derece kolay bir şekilde sunan iLife 09, mutlaka görülmesi gereken bir yazılım paketi

Videoyu İzleyin

Aşağıdaki videoda, Bilkom'dan Apple Ürün Müdürü Can Sağıroğlu ile yeni yazılım paketi iLife 09'un neler sunduğunu sorduk

::PC yerine MAC kullanır mısınız?
ShiftDeleteNet - Ana Sayfa

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com