Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dessas, kajmer, sagopa

Sagopa Kajmer - Dessas

Eski 02-28-2009   #1
meLankoLik_asaLet
Icon1861

Sagopa Kajmer - Dessas

Yunus'tur Benim Adım
Sagopadır Mahlasım
Dinle

Eğer düşman yoksa bil ki savaş olmaz şehvet edilinen şu zevkler kolay solmazKula yataklık edenler dost sayılamazKorku ve dehşete kapılanın kalbi yavaş atmaz
gürültüyle besLenen kulakta sukut durmazKara sinekler mikrop demek arılar boka konmazEl yumruğunu yemeyen yumruğunu balyoz sanar arlanmazZahmet çeken asla bir kişi olmaz
Ekmek elden su göldense tasaya yer kaLmazYabancı görmedikçe köpek delice havlamazYaşama dahil oldukça sistemlerin aynı kaLmazDerste kopya çekerek alınan notla bi bok olmazÖnüne hedefi koymadıkça amaca tez varılamazHurafelerle yola çıkanlar köprü sonuna ulaşamazAkacak olan kan ilelebet damarda durmazSapına kadar erkek te olsan kadına el kalkmaz

Nakarat x2

Gerçek Bana bir adım daha yaklaş (yakLaş yakLaş yakLaş)Gaflet Bana bir adım daha geri at (Aman uzak Dur Benden) Dessas Ne bu caka bu fiyakalı hal (Ne Bu caka Bu fiyakaLı haL) Yolcu yolunda geri gerek hadi yollan(yoLLan yayLan laN)

kilidi kırmadıkça sırrın kaPısı açıLamazRabb'im emri verse inan taş üstünde taş kaLmazKomutan komut vermedikçe esas duruş bozuLamazSago bir kere siler adın tadıma karışamaz(Nokta) yazı Kağıtta yatılı söz ağızdan uçar durmaz
Dilim tutulmadıkça mikrofonum sır tutmazilim kendini biLmektirBilmeyenden haLt oLmazYalan söylediysen yanına kâr kalmaz
Yalanın ömrü tez biter mumlar yatsı sonuna ışıyamazZahmet etme boştan dolu çıkmazGün gelir bi tatlı sözle yılan delikten çıkmazBeşikten mezara dek bu gemide aynı tayfa kaLmazvelceLaLin kalemi yazar levhi mahruz okunamazZaman hırsızı çok çalar koluna zincir vurulamazAklım Dünya limanına demir atmışsa gemin girdaptan kurtulmazGözümde Nice ırmak saklı akışı durmaz

Nakarat x2

Gerçek Bana bir adım daha yaklaş (yakLaş yakLaş yakLaş)Gaflet Bana bir adım daha geri at (Aman uzak Dur Benden) Dessas Ne bu caka bu fiyakalı hal (Ne Bu caka Bu fiyakaLı haL) Yolcu yolunda geri gerek hadi yollan(yollan yayLan laN)

Adım Yunus
Mahlasım Sago
ikincisi kaf Kef
üçüncüsü küheylan
Evliya-ı raP
Arkası yarIn
Arkası Yarın

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com