Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bakalımmmmm, okuyun, sizceee

Okuyun Bakalımmmmm Sizceee??

Eski 11-16-2008   #1
Kim O
Icon5

Okuyun Bakalımmmmm Sizceee??

Yıl 1913 bir kız ve anne bi evde yaşıyorlar babası 2 yıl önce dedesi ise 2 gün önce ölmüş annenin adı nigar küçük kızın adı ise şeymaşeyma her zaman dışarıdaki abur cubur dan hoşlanırmış her zaman dışarıdaki pis yemekleri yermişSonra bigün şeyma annesine anne ben acıktım dışardan bişey alcam demişAnnesi tamam al bu parayı git kasaptan ciğer al gel demişŞeymada tamam demiş ve hemen bakkala gitmiş arkadaşlarıylaOrda birsürü şeyler almış kendine şeyma ve arkadaşlarınada ısmarlamışSonra şeyma eve geldiğinde annesi ciğer nerde demiş şeymada utanarak anne ben kendime başka bişey aldım diyince anne si ona çok kızmışVe aradan 1 hafta geçmiş şeyma yine annesine demişki anne bana para ver dışardan kendime ciğer alıyım demiş ve hemen annesi şiddetle soyleyerek HAYIR!demiş sonra şeyma annesine yalvarmış ve annesini ikna etmiş ama annesi demişki ama eğer bidaha kendine başka bişey alırsan seni yeminederimki oldururum demiş ve şeyma hemen gitmiş ve yolda arkadaşlarına rastlamıs ve şeymayı ikna edip bakkala yonlendirmişler sonra herşeyi almışlar şeyma elindeki yüm parayı harcamıştırSonra şeyma arkadaşlarına demişki ben anneme ciğer almadım ama eğer yine beni boyle gorurse beni oldurur demişSonra şeyma dedesinin mezarlığına gitmiş arkadaşlarıyla şeyme kürekleri eline alıp mezarı kazmaya başlamışlar sonra şeyma elindeki bıçakla dedesinin karnını kesip dedesinin ciğerini alır ve bir poşete koyar sonra şeyma eve gider annesine ciğeri verir sonra şeyma derki ben gidiyorum yatmaya demiş ve yatmış sonradanda anneside yatmış saat tam gece 200 da şeymanın kulağına bi sesler geliyomus ve bu sesler dedesinin sesiymişşeyma çıldırmak üzereymiş dedesi diyomuşki 1 kapıdayım,2kapıdayım,3kapıdayımü,4kapıd ayım,5kapıdayım,6kapıdayım,7kapıdayım deerken evinizin içindeyim der sonra senin odandayım dder ondan sonra da yatağının altındayım der sonrada geberrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr der ve şeyma kalp kırızinden ölürbu şeyma denilen şahıs dedemin babanesidir bu olay onun başına gelmiştir
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
Not:Alıntıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Okuyun Bakalımmmmm Sizceee??

Eski 11-16-2008   #2
dejavu2009

Hmm, pek korkunçmuş
Yalnız, şeymanın bunları duyduğunu başkaları nasıl bilmiş? Onu anlatmamışsın

İLGİNÇ BİR DİZİ;

http://www,dizimag,com/stephen-hawki...eady-dizi.html
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-16-2008   #3
Kim O

Bilmiyorum ki alıntı sadece
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-16-2008   #4
dejavu2009

Alıntı:
Kim O tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bilmiyorum ki alıntı sadece
alıntı yazısı gözümden kaçmış

İLGİNÇ BİR DİZİ;

http://www,dizimag,com/stephen-hawki...eady-dizi.html
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-16-2008   #5
sudenaz

gerçekden ilginç ve iğrenç iyi olmuş desemmiki=)
konu için teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-20-2008   #6
SanaL_boy

nasıl almış be o ciğeri öğğğ iğrenc

SaBrıN SoNu SeLaMeTiMSe

iNTiKaM FeLaKeTiNDiR

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-30-2008   #7
one spark

Alıntı:
dejavu2009 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hmm, pek korkunçmuş
Yalnız, şeymanın bunları duyduğunu başkaları nasıl bilmiş? Onu anlatmamışsın
evet doğru şeyma öldüyse kim biliyodu bunları???:

Eski 12-01-2008   #8
Gözyaşı

Dedesinin ölümü 2 sene olmuş ciğer mi kalır hiç bana inandırıcı gelmedi

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com