Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bni, gsaray, istiyor

"G.saray Bni İstiyor

Eski 07-29-2008   #1
hayko26

"G.saray Bni İstiyor

Galatasaray golcü oyuncu transferinde rotasını eski gözdesi Javier Chevanton’a çevirdi Fernando Meira’yı kadrosuna katarak Song’un boşluğunu dolduran, ancak Hakan Şükür’ün yerine henüz golcü transferi yapamayan sarı-kırmızılıların, Sevilla’da top koşturan Uruguaylı yıldıza teklif götürdüğü ortaya çıktı
"Cim-Bom’un geçen sezon transferi için uzun süre çaba harcadığı 27 yaşındaki yıldız oyuncu, İspanyol basınına yaptığı açıklamada Galatasaray’dan çok cazip bir teklif aldığını vurguladı Diario Sevilla gazetesine konuşan Chevanton, fazla forma şansı bulamadığı için Sevilla’dan ayrılabileceğini söyledi
‘Benfica da istiyor’
Sevilla’da geride kalan 2 sezonda 25 maçta forma giyebilen Uruguaylı oyuncu, “Galatasaray ve Benfica’dan transfer teklifleri aldım Bu konuda kulübümün vereceği kararı bekliyorum Eğer benimle devam etmek istemezlerse geleceğimle ilgili net bir karar vereceğim” diye konuştu Chevanton, “Galatasaray geçen yıldan beri beni istiyor Kısa bir süre önce bir teklif daha yaptılar Benfica yapısal olarak İspanya’ya daha yakın olabilir, ancak Galatasaray’ın teklifi çok daha iyi Tercih yapmak için daha erken, çünkü Sevilla henüz kararını bana iletmedi” ifadelerini kullandı
Brandao-Maniche listede
Bu arada Galatasaray’ın, Shakhtar Donetsk’te forma giyen golcü Brandao ve Atletico Madrid’de top koşturan Maniche ile de ilgilendiği öğrenildi Sarı-kırmızılıların, menajerler aracılığıyla teklif yapılan Brandao ve Maniche’le anlaşma sağlanması halinde kulüpleriyle görüşecekleri kaydedildi

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com