Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cinsiyeti, değişti, yedikçe

Yedikçe cinsiyeti değişti..!

Eski 07-28-2008   #1
rock_alltime

Yedikçe cinsiyeti değişti..!

Beş çocuk babası adamın önce sakalları yok oldu, sonra kadına dönüşmeye başladı

İngiliz Terry Wright, tıp dünyasını şaşkına çevirdi Doktorları "Şimdiye kadar böyle bir vaka görmedik" açıklaması yaptı 5 çocuk babası, 60 yaşındaki Terry Wright, 10 yıl önce sakallarını kaybetmeye başladı Sonra göğüsleri büyümeye, vücudunun şekli de kalçaları genişleyerek değişmeye başladı Şimdi ise menapoz belirtileri yaşıyor

Ne yapacağını şaşırmış bir halde tıp dünyasından yardım isteyen Terry Wright "Ben bir erkeğim ve erkek olarak yaşamak istiyorum Kadına dönüşüyorum Sakallarım çıkmıyor, göğüslerim büyüyor, hayatım altüst oldu Çocuklar sokakta benimle alay ediyor Doktorlar benim için 'çok ilginç bir vaka' diyor Ama ben eskisi gibi tam bir erkek olarak yaşamıma devam etmek istiyorum" dedi

Doktorlar Terry Wright'ın tüm testlerini yaptılar ve kanında yüksek miktarda kadınlık hormonu östojen belirlediler Buna neden olabilecek bir tümör olasılığı ise, çekilen MR ile ortadan kaldırıldı Bu durumda Terry Wright'ın içtiği su ya da beslendiği gıdalarda bu etkiyi yapabilecek bir etken aranmasına karar verildi Ancak bu da çok uzun bir süreç

Yıllar önce İngiltere açıkarında balıkların cinsiyet değiştirdiği belirlenmişti Bunun, kadınların kullandıkları doğum kontrol haplarında bulunan bazı maddelerin, idrar yoluyla atık sulara karışması ve bu atık suların denize dökülmesinin bir sonucu olduğu ileri sürülmüştü Şimdi bu atık suların, temiz sulara karışıp karışmadığı da araştırılacak

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Yedikçe cinsiyeti değişti..!

Eski 07-28-2008   #2
gothicc_girll26

aman yarabbim çok ilqnç
Allah kimsenin başına vermesn
tşkLr cnmx)

işde bn o zor oLanı yasıyorum şimdiLerde

|__tak jiLeti dudaqına öp beni şahdamarımdan__|
'seLin_
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-28-2008   #3
rock_alltime

Amin cnmm:S Ben tsk ederimm;)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-28-2008   #4
gothicc_girll26

rica ederim tatlım(=
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-28-2008   #5
cansel

çok ilgnç gerçekten teşşekürler

worapsow
adige

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-28-2008   #6
rock_alltime

Bn tsk ederim cnm ilgin içinn:)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com