Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
oldu, profesör, yaşında

19 Yaşında Profesör Oldu...

Eski 05-05-2008   #1
gülgüzeli

19 Yaşında Profesör Oldu...

Guinness Rekorlar Kitabı'na da giren genç kızın on parmağında 10 marifet

Alia Sabur adlı dahi genç kız 19 yaşında profesör oldu Guiness Rekorlar Kitabı’na giren Sabur üniversite eğitimine 10 yaşında başladı

İran asıllı ABD vatandaşı Alia Sabur dünyanın en genç profesörü unvanını aldı İngiliz Telegraph gazetesinin haberine göre genç kız gelecek ay Güney Kore’deki Konkut Üniversitesi’nde fizik dersi derslerine girecek

Durum ailesi ve çevresi için sürpriz değil New York’taki Stony Brooks Üniversitesine 10 yaşında girerek adından küçük dahi olarak söz ettiren Sabur 17 yaşında lisansüstü eğitimini tamamladı

Fizik alanında olduğu gibi müzikte de başarılı olan Sabur aynı zamanda usta bir klarnetçi İlk konserini 11 yaşında Rockland Senfoni Orkestrası’nda veren Sabur müzik kariyerine de devam edeceğini söylüyor

Alia Sabur’a göre başarısının sırrı sadece zekasında değil Sabur, ‘Yaşıtlarımdan her zaman öndeydim Beş yaşında orta okula başlamıştım Ancak ailem beni her zaman cesaretlendirdi ve sosyal bir birey olmam için çeşitli aktiviteler hazırladı’ açıklamasını yapıyor

Cevap : 19 Yaşında Profesör Oldu...

Eski 05-05-2008   #2
jasmine

ben bunu okumuştum Q testlerinde bile zekası ne kadar bulunamamış biz daha yediğimizi unuturken kız bizden daha doğrusu hepimizden daha zeki yaaa emeğine sağlık gülgüzeli güzel bir paylaşım

Eski 05-05-2008   #3
su perisi

Ne kadar güzel, Allah herkese böyle evlat nasip etsinElinize sağlık

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-05-2008   #4
gülgüzeli

İlginiz ve yorumlarınız için teşekkür ederim
Ayrıca sevgili su perisi etmiş olduğunuz dua ise çok güzel inşallah diyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-05-2008   #5
su perisi

Amin Gülgüzeli
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com