Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Resim Sergisi > Hayvanlar Alemi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
köpeği, piton, yutan

Köpeği Yutan Piton

Eski 03-03-2008   #1
hayko26
icon109

Köpeği Yutan Piton

Baba Daniel Peric, bölgede bu dev yılanlara sıkça rastlandığını ve aynı pitonun daha önce evin kedisi ile hamsterlarını da yediğini, bu nedenle çocuklarını yalnız bırakmaya korktuğunu anlattı
“Paranoyak olabilirim, ama en büyük korkum, çocuklarıma bir yılanın saldırması Köpek beş yıldır bizimleydi ve ailenin bir parçasıydı” diyen babanın şikayeti üzerine pitonun yakalanması için operasyon başlatıldı
Yediği köpeği sindirmek için iki güne ihtiyacı olan dev piton yakalandıktan sonra bir milli parka gönderilecek
Avustralya’da boyları 7 metreye ulaşabilen dev pitonlar genellikle küçük bir kanguru türü olan wallabielerle besleniyor, ama zaman zaman evcil hayvanlara da saldırabiliyor

Cevap : Köpeği Yutan Piton

Eski 03-05-2008   #2
inci_tanesi

paylaşım içn saol hayko26

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-05-2008   #3
woktarock

köpegi boşverin insanın bile yuttuyoo beni bile yutar eğer ben piyasa da yoksam demeki pitonun kanında yaşıyorum bilgilerim :D
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com