Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
brussels, capital, university

Brussels Capital University

Eski 04-21-2016   #1
amacdizayn

Brussels Capital University

Merhabalar

merhaba,sizlere özelliklede psikoloji bilimi meraklılarına bilhassa kişisel gelişime yoğunlaşmış ve kendini geliştirmek isteyenlere uzaktan eğitim yöntemiyle online şekilde psikoloji lisans eğitimi veren Brussels Capital University den bahsetmek istiyorumkurum olarak diğer benzer kurumlardan en önemli farkı öğretim görevlilerinin bilinir bir kadrodan olması gerçek akademik hüviyetlerinin olması ki bu benim için oldukça önemlizira bu hocalar bana güven veriyoryani kimlerden ders aldığını bilmek uzaktan eğitim yapan yada yapmayı düşünenler için çok önemliincelemeniz için kadrosunun linkini veriyorum

http://wwwbcunibe/tr/kadroaspx

ikinci olarak akreditasyon belgeleriki buda çok önemli zira bir üniversitenin standart yada uygunluk belgesi alması tanınırlılığını artıran önemli bir faktör http://wwwbcunibe/tr/Akreditasyonaspx

Şahsım kişisel gelişim profosyoneli olarak en büyük hedefim psikoloji lisans eğitimi alıp eğitim seviyemi ve sözlerimin ağırlığını güçlendirmekfakat bunu yaparken yani eğitim alırken zaman zaman işlerimizin aile düzenimizin aksaması yada aksayacak olması bizleri korkutuyorişte bu endişelerimin yersiz olduğunu dilersem lisans dilersem klinik psikoloji yüksek lisansımı zaman kaybetmeden işime ve aileme ayıracağım zamanı çalmadan yapabileceğimi Brussels Capital University sitesini wwwbcunibe yi internette gördükten sonra anladım

Brussels Capital University Belçikada kurulu bir online üniversite yapısı Türkiyedede farklı vilayetlerde birçok temsilciliği vargenelde sosyal branşları var ama beni psikoloji lisans eğitimi ilgilendiriyorbelki belli olmaz klinik psikoloji master programınada katılabilirimmerak edenler için iletişim bilgilerini yazıyorum

Türkiye İrtibat ve Kayıt Ofisi

Adres: İstanbul - Ataşehir
İçerenköy Mahallesi Topçu İbrahim Sokak Tahsin Bey Apartmanı No:9 Kat:5 Daire:10
Telefon-0216 362 00 66

Adana Bölge Temsilciliği: 0322 234 9 234 ve 507 204 61 82 ve 83

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com