Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ephesus, tours

Ephesus Tours

Eski 04-12-2016   #1
kombici

Ephesus Tours

Ephesus Tours, Biz TÜRSAB (Türk Seyahat Acentaları Birliği) ve ASTA (Amerikan Seyahat Acenteleri Birliği) Lisanslı bir profesyonel seyahat Ajansı happyephesustourscom Biz Kuşadası sağlam bir bilgi tabanı ve sağlam temellere sahip 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir Pamukkale, İstanbul ve Kapadokya Tarihsel bizim uzmanlık küçük gruplara hizmet veren olmuştur Ama son yıllarda büyük gruplar, eğitim ziyaretleri ve kurumsal etkinlikler yer verdi Bizim müşteri tabanı Geziler ve paketler gibi çeşitlidir Sunduğumuz ve ABD, Kanada, Avrupa, Güney Amerika, İspanya ve İngiltere'de bulunmaktadır Biz en kaliteli müşteri hizmeti sunmak için gerekli beceri ve motivasyona sahip olmasını sağlar bizim seyahat danışmanları kişisel ve mesleki gelişimine yatırım yapmaktadır bir çift uzun bir balayı planlama olsun, Türkiye'nin tarihini keşfetmek bir grup, Ergül Travel onların "bucket list" ile biz kendi yolunu çalışan bir birey inşa edebilir ve "sadece sizin için" bir güzergah yürütün

Günlük Geziler, özel turlar, 2-21 gün, uçak biletleri ve transferler programları tüm kolaylığı ile ve gerçekçi bir fiyata düzenlenebilir Sen, fikirler getirmek paylaşmak Hedeflerinizi ve beklentilerinizi bize ve bize bunları gerçekleştirmek için izin verir tüm Turlarımız AIG tarafından sigortalıdır

http://wwwhappyephesustourscom

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com