Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
forum, hizmeti, tanıtım, verildi

Forum Tanıtım Hizmeti Verildi

Eski 01-15-2016   #1
Teknolojikimam

Forum Tanıtım Hizmeti Verildi

Son zamanlarda ekonomide görülen düzensizlikler ve ülkemizin diğer ülkelerle ilişkisi sonucunda kötüleşme trendi; vatandaşlarımızın da belini bükmeye başladı Önceden insanlar kolaylıkla birikim yapabiliyorlardı ve bu bankaların kredi ürünlerinin kullanımının vatandaşla buluşmasını güçleştiriyordu Fakat artık yediden yetmişe herkes bankaların gerek kredi kartlarını, gerek ihtiyaç kredisi, taşıt veya konut kredisi gibi ürünlerini kullanıyor 2014 yılında KKB tarafından hayata geçirilen Findeks kredi notu uygulaması, vatandaşların ekonomik sicillerinin merkezi bir yapıda toplanmasını ve bunu isteyen bankalarla paylaşılmasını öngören bir yapı Findeks kredi notunuzu sorguladıktan sonra eğer riskli gruptaysanız kredi notunuzu yükseltmeniz, eğer risksiz gruptaysanız da kredi notunuzu belli bir düzeyde tutmanız gerekmektedir Findeks Kredi notu ve kredi notu sorgulama hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi BankaKrediNotumNet sitemizden okuyabilirsiniz
https://wwwbankakredinotumnet

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com