Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
botoksu, kimler, uygular

Botoksu Kimler Nerede Uygular?

Eski 12-04-2015   #1
sektor34

Botoksu Kimler Nerede Uygular?

Botoks yaptırdıktan sonra yüzde anlamsız ifadeler oluşuyor mu bundan korkuyorum?

Bu durum tamamen hastanın talepleri ve midehaleyi yapan hekimin tecrübesi ile doğru orantılıdır bursa botoks yüzdeki mimikleri yok etmek için değil, aşırı mimiklerin daha aza indirgenmesi ve yüzüünüzde yer alan kırışıkların iyileşmesi için uygulanmalıdır Bu amaçla uygulama gerçekleşirse korktuğunuz gibi bir sonuçla karşılaşmanız mümkün değildir Peki botoks yaptırdıktan sonra çevrenizde yer alan insanlar sizin botoks yaptırdığınız bölgeleri anlayabilir mi? Açıkçası genel olarak botoks yaptığımız hastalardan edindiğimiz tecrübeyle sabit bilgiler şu şekildedir"Bugün ne kadar dinç görünüyosun heralde uykunu aldın", "Makyaj stilini mi değiştirdin ne kadar hoş görünüyorsun" gibi çoğu insan botoks yapıldığının farkına bile varmamaktadır

Botoks'u kimler nerede uygular?
Bu kısım uzmanlar tarafından bu işin eğitimini almış ve pratiğini sürekli gerçekleştiren hekimler tarafından hijyen öncelikli ortamlarda yapılırsa daha sağlıklı olur
Bursa estetik alanında bursa burun estetiğinin yanında burun estetiğinin ameliyatsız gerçekleşmesinden bahsediliyor bu konuyla ilgili detaylı açıklamalarımızı burun estetiği, ameliyatsız burun estetiği ve burun ucu estetiği isimli makalemizde

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com