Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2015, fal, günlük

Günlük Fal 06,11,2015

Eski 11-06-2015   #1
Şengül Şirin
Icon7

Günlük Fal 06,11,2015

Günlük Fal

KOÇ: En büyük hobileri kendini zeki sanan insanları parmağında oynatarak haddini bildirmektir

BOĞA’nın ruh hali: Yalnızlık diye bir şey buldum yaşa yaşa bitmiyor

İKİZLER’in duygusal yönü ağırdır ama saklıdır,göstermezlerİkizler çok sever ama kimse anlamazBazen bu yüzden sevgisiz olmakla suçlanırlar

YENGEÇ’in ruh hali: Yanlış yaptıysam doğrusu hoşuma gitmemiştir

ASLAN’ın ruh hali: Çok seveceğim insanlarla hep geç tanışıyorum

BAŞAK’a zaman makinesi verseler,zamanı önceki geceye alıp yatar uyurSonra her uyandığında aynı işlemi tekrar eder

TERAZİ: Onu kaybetmekten korkacak biriyle tanışmak istiyor

AKREP: Mutluluğu uykuda bulan insanlardır

YAY’ın ruh hali: Bazen nasıl bir ruh hali içerisinde olduğumu ben bile bilmiyorum

KOVA’ya NOT: Eleştiriyorlar çünkü farklısın

OĞLAK: Bir Oğlak gözü tutmadığı insanı yanına yaklaştırmazOğlak insanlarının hislerinde yanılma payı oldukça düşüktür

BALIK: Yapmacık biri olacağına,sıradan biri olmayi tercih eder balık’lar

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com