Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alma, satın, tedarik

Satın Alma ve Tedarik

Eski 04-06-2015   #1
b.a.f.

Satın Alma ve Tedarik

Günümüzde bilindiği üzere internet üzerinden, elektronik yöntemlerle satın alma yöntemleri artmış, dünyanın neresinde sizin işinize yarayacak bir ürün varsa, nerede bu ürünün imalatçısına, üreticisine ulaşabiliyorsanız bulmanız, sipariş vermeniz mümkün hale gelmiştir Dünya üzerine üretilen ürünler ile bu ürünlerin kullanıcılarını buluşturan teknolojiler geliştiği için talaşlı imalat gibi özel alanlarda dahi bir firma bulmanız mümkün hale geldi

İnternet üzerinden ulaşarak spesifik olarak hizmet veren plastik enjeksiyon ya da fason üretimkonularında yardım bulabilirsiniz Tüm bu plastik enjeksiyon, fason üretim ya da talaşlı imalat seçeneklerine ulaşmak için Türkçe bir arayüz kullanıp, müşterilerine kolaylık sağlayan satın alma portalı LCCSupplierscom/tr sitesi tercih edilebilir Ülkemizde pek çok firmanın ihtiyacı olan bu seçeneklere ulaşabilmek için LCCSupplierscom/tr sitesinde bulunan ve bu sektörde oldukça çok kullanıcıya hizmet veren, sadece ülkemizde değil yurt dışında da kullanılan bu bağlantıları incelemenizi öneririz Çok geniş seçeneklere ev sahipliği yapan bu web portalı üzerinde yaptığınız imalat türünden tutun da makine, malzeme ve işçilik konusunda çeşitli seçenekleri barındıran alanlara rahatlıkla ulaşabileceksiniz Türkçe arayüzü ile ülkemizde ilgi odağı olmuş durumda Siteden almak istediğiniz ürün ile ilgili fiyat taleplerinde bulunabilir, satıcılar ile de direk iletişime geçerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz Böylece daha güvenilir satın alma yapabilirsiniz

Site adresi : http://wwwlccsupplierscom/tr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com