Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fal, günlük

Günlük Fal

Eski 02-11-2015   #1
Şengül Şirin

Günlük Fal

Günlük Fal

KOÇ: Çaktırmadan insanlara her istediğini yaptırıyorsun zeki seni ama bu böyle gitmez biraz götünü kaldırman lazım canım benim

BOĞA: Kafanı yastığa koyduğunda aklına gelen o kişi var ya o sana deliler gibi aşık desem inanma ahahaha ne aşkı ya aşk yalan dolan

İKİZLER: Ne zaman işlerin yoluna girse bi aksilikler falan oluyor ayrıca şu geçmişe takılı kalma vuracam kafana

YENGEÇ: Bu insanlar bu hayat her şey seni yormuş içinden hiç bi bok yapasın gelmiyor yatağından çıkmayacaksın imkanın olsa

ASLAN: Hırs yaptığın zaman yapamayacağın şey yok sadece istemen yeterli ama istemezsen kimse bi bok yaptıramaz sana

BAŞAK: Yok ya sen akıllanmıcan kötü davransa bile sevdiğin insanlar var o kadar diyorum kimseyi kendinden üstün tutma diye ama nerde

TERAZİ: Bir takım kararlar alıyorsun uygulasan süper olacak ama nerde hep kalbinle hareket ediyorsun mantığınla hareket et ya

AKREP: Özgür hallerine hayranım ama kafanda bi dünya düşünce var kendini yiyip bitirme bence ya her şeyi akışını bırak

YAY: Senin kadar her şeye iyi niyetle yaklaşan biri yok zaten başına ne geliyorsa hep bu iyi niyetinden geliyor biliyorsun dimi

OĞLAK: Boş insanların boş vaatlerine inanıyorsun sonra gerçekleşmeyince üzülüyorsun safım benim kalbin temiz hep ondan bunlar

KOVA: Şu kırılgan tavırlarına bi çeki düzen ver artık ya ne deseler alınıyorsun sevmiyorum bu halini gülünce daha güzelsin sen

BALIK: Canını istediğini yapmaya bayılıyorsun aferin sana başkasını sözünü dinleyince ne oluyor sanki dimi

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com