Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bornova, çimentaş, ilköğretim, izmir, okulu

Çimentaş İlköğretim Okulu Bornova İzmir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çimentaş İlköğretim Okulu Bornova İzmir

Çimentaş İlköğretim Okulu Hakkında - Çimentaş İlköğretim Okulu Tanıtım - Çimentaş İlköğretim Okulu Resimleri - Çimentaş İlköğretim Okulu İletişim

Çimentaş İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Çimentaş İlköğretim Okulu Bornova ilçesi,Altındağ,Çamkule Mahallesi'nin kuzey yamacında meyilli bir arazi de 2400 metre kare arsa üzerine Çimentaş İzmir Çimento Fabrikası Türk AŞ tarafından 1985 yılı Mart ayında yapılmıştır Okulumuz Çimentaş Türk AŞ tarafından yapıldığı içinde okulumuza İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan protokol gereği Çimentaş İlköğretim Okulu adı verilmiştir Okulumuz 1985-1986 Eğitim Ve Öğretim yılında hizmete açılmıştırOkulumuz eğitim ve öğretime 175 öğrenci, müdür ve dört öğretmen kadrosu ile başlamıştırKurucu okul müdürü Mücahit ATEŞ 17021986 tarihine kadar görevini sürdürmüştürMücahit ATEŞ'ten sonra; İsmail BİLGİN 02071986 tarihine kadar;AKadir KURT 01121987 tarihine kadar;Halit GÖKDAĞ müdür vekili olarak 20111989 tarihine kadar; Sülhattin ÇELİK 05041990 tarihine kadar;Metin ARAPKİRLİ 15091993 tarihine kadar okul müdürlüğü görevini yürütmüştür 05122000 tarihinden itibaren de Zeki ÖZMEN okul müdürü 01032005 tarihine kadar okul müdürü olarak çalıştı24062005 tarihine kadar okul müdürlüğüne Kadir VATANSEVER müdür vekili olarak vekalet ettiMustafa SARITOPRAK okulumuzda 07112005 tarihine kadar çalıştı08112005-16112005 tarihleri arasında okul müdürlüğüne okulumuz öğretmenlerinden Çağdaş Onur ZÜNGÜR vekalet etti17112005 tarihinden itibaren de okul müdürlüğünü Hüseyin KURU vekaleten yürütmektedir 1985 yılında yapılan 1hizmet binası üç katlı olup;2 hizmet binası 2001-2002 Eğitim Ve Öğretim yılında aynı fabrika tarafından dört katlı olarak yapılmıştır1985 yılında okulumuzun açılışını 7cumhur başkanı sayın Kenan EVREN'in ve zamanın Milli Eğitim Bakanı Metin EMİROĞLU'nun hazır bulunduğu bir törenle olmuşturÇimentaş İzmir Çimento Fabrikası Türk AŞ'nin okulumuza önemli katkı ve yardımları zaman zaman devam etmektedir Okulun kırtasiye,boya-badana,araç-gereç ihtiyaçlarını zaman zaman bu fabrika tarafından karşılamaktadırOkulumuzun öğretim şekli normal olup;öğrencilerin tamamı gündüzlüdür Okulumuz A tipi bir okul olup; dili İngilizcedirOkulda 25 derslik,1 Fen Bilgisi Laboratuarı,1 İş Teknik Atölyesi,1 Arşiv Odası,3 İdari Oda,1 Öğretmenler Odası,1 Rehberlik Odası,1 Anasınıfı mevcutturOkulda şu anda 36 personel çalışmakta olup öğrenci sayısı 935 kişidir

Çimentaş İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Bornova
Okulun Adı : Çimentaş İlköğretim Okulu
Okul Adresi : Çamkule Mah 704 sk No:32 Bornova İzmir
Telefon Numaraları : 0 (232) 433 91 82
Faks Numaraları : 0 (232) 458 54 69
E-mail Adresi : 636684@mebk12tr
Okulun Web Adresi: http://wwwcimentas8kcom/indexhtml
Okulun İlçe ve İl merkezine uzaklığı : Merkez
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Ulaşım Bilgileri:
Lojman Durumu : Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Çimentaş İlköğretim Okulu Resimleri :

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Çimentaş İlköğretim Okulu Bornova İzmir

Eski 04-07-2014   #2
Kayıtsız

Cevap : Çimentaş İlköğretim Okulu Bornova İzmir

ben okulumu çok seviyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com