Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2013, burç, günlük, mart, yorumları

31 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Eski 03-30-2013   #1
Şengül Şirin
Icon7

31 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

31 mart 2013 günlük burç yorumları

Koç Burcu Yorumu

Bugün bazı karmaşık olaylarla karşılaşabilir ve bir anda kendinizi sorunların altından kalkamayacak kadar güçsüz hissedebilirsiniz Duraklar karamsarlığa kapılır veya cayarsanız zararlı çıkabilirsiniz Bu durumda daima cesaretli davranmanız ve verdiğiniz kararlarda ısrar etmeniz etmeniz şarttır Söylenenler sizi yıldırmamalıdır çünkü en karışık anlarda bile olumlu bir çıkış yolu bulabilirsiniz

Boğa Burcu Yorumu

Bugün birçok açıdan şanslı günlerinizden birisindesiniz Para ve iş ilişkileriniz mükemmel seviyededir Zekanızla yeni iş ve kazanç imkanları yaratabilirsiniz Özellikle iş hayatınızda üstünüz konumunda olan kimselerden beklenmedik destekler görebilirsiniz Yeni bir işe girmeniz ya da mevcut işinizde yeni bir şeyler yapmanız ya da terfii etmeniz olasıdır

İkizler Burcu Yorumu

Bugün duygusal yönünüzün ağır basacağı dengeli bir gün geçireceksiniz Her şeye büyük bir incelik ve hassasiyetle yaklaşabilirsiniz Diğer alanlarda aşırı derecede şanslısınız ve her işiniz kendiliğinden yürüyebilir ancak üzerinizde otorite sahibi olan kimselerle bazı anlaşmazlıklarınız da olabilir

Yengeç Burcu Yorumu

Bugün sizi oldukça heyecanlandıran bir öneriye para harcayabilir ya da yatırım yapabilirsiniz Bunu gerçekleştirmeden önce yine de iyi düşünmeniz gerekiyor Yatırımın kendisi çok cazip olabilir ancak daha fazla kazanmak için doğru karar vermeniz gerekiyor Bugün karşı cins ilişkilerinde epey şanslısınız Heyecanlı maceralar ve yeni birlikteliklere açıksınız

Aslan Burcu Yorumu

İşinizde aşırı yoğun olmanız nedeniyle son günlerde aşk hayatınızı ihmal etmiş olabilirsiniz Bu ihmalin affedilmeyeceğini ve büyük bir sorun yaratacağını düşünebilirsiniz Ancak bugün yapacağınız güzel bir jest sevdiğiniz kişiyi yumuşatmaya yetecektir İnsanlarla iletişiminiz ve etkileşiminiz güçlü olmasına rağmen gruplaşmak yerine yalnızlığı tercih edebilirsiniz

Başak Burcu Yorumu

Bugün çevrenizde sarf edebileceğiniz sözler yada sinirli hareketleriniz nedeniyle bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz İleri geri konuşmanız yüzünden başınız derde girebileceği gibi tutamayacağınız vaadler de de bulunabilirsiniz Size verilen sözlere de dikkat etmelisiniz çünkü size vaad edilen bazı şeylerin yerine getirilmemeleri de mümkündür

Terazi Burcu Yorumu

Bugün çevrenizde sarf edebileceğiniz sözler yada sinirli hareketleriniz nedeniyle bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz İleri geri konuşmanız yüzünden başınız derde girebileceği gibi tutamayacağınız vaadler de de bulunabilirsiniz Size verilen sözlere de dikkat etmelisiniz çünkü size vaad edilen bazı şeylerin yerine getirilmemeleri de mümkündür

Akrep Burcu Yorumu

Bugün içinde bulunduğunuz sorunları sürekli düşünmek yerine kendinize zaman ayırmalı ve hoşlandığınız şeylerle ilgilenmelisiniz Bir süreden beri farkında olmadığınız bir zihinsel yorgunluk içindesiniz ve bugün bir iki saat farklı konularla ilgilenerek bu yorgunluğunuzdan kurtulabilirsiniz

Yay Burcu Yorumu

Geçtiğimiz günlerde sorun yaratmış olan özel ilişkilerinizle iş ilişkilerinizi dikkatle gözden geçirmeli ve kendinize yeni bir yön vermelisiniz Her zamankinden daha hareketli bir dönem yaşayabilirsiniz Yapmanız gereken işler daha da fazlalaşarak hayli zamanınızı alabilirler Yeterli gayreti gösterdiğiniz takdirde bütün engelleri yıkabilir ve başarılı olabilirsiniz

Oğlak Burcu Yorumu

Bugün başkalarının fikirlerine göre değil kendi sezgilerinize göre hareket ederseniz daha başarılı olabilirsiniz Size telkin edilmek istenilen fikirleri iyice süzgeçten geçirmelisiniz Özellikle iş konularında bazı baskılarla karşılaşabilirsiniz Bunlar aslında sizin iyiliğinize olacak şeylerdir fakat ilk anda boyun eğmiş durumda kalmak size zor gelebilir ve bu yüzden de stres yaratabilirsiniz

Kova Burcu Yorumu

Kendinizi zorlamaktan ve olumsuz düşünmekten vazgeçmelisiniz Üzerinizde otorite sahibi olan kimselerle karşılıklı olarak gerilimleriniz olabilir Bazı iş teklifleri almanız ve kararsız kalmanız ihtimali güçlüdür Sizi uzun zamandan beri aramayan birisinin ortaya çıkması ve güzel gelişmeler olması mümkündür

Balık Burcu Yorumu

Bugün maddi konularda çok dikkatli davranmalısınız Çok fazla güvenmediğiniz kimselere borç vermeyin ve harcamalarınızı kendiniz yapın Aksi takdirde ummadığınız bir zararla karşılaşabilirsiniz Herkesin dikkatini çekmeye sevilmeye ve aranmaya uygun bir gününüzdesiniz Önemli işlerinizden de iyi sonuçlar alabilirsiniz

Cevap : 31 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Eski 03-30-2013   #2
Şengül Şirin

Cevap : 31 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Bugün yaptığınız hemen her işte sebebini bilmediğiniz bir şekilde tereddüt yaşayabilir, karar vermekte ve uygulamakta zorlanabilirsiniz Enerjiniz öylesine yüksektir ki, bu enerjinizi pozitif yönde kullanamadığınız takdirde sizi zorlayabilir, yanlış kararlar almanıza ya da tam tersi kararsızlığınız yüzünden fırsatlar kaçırmanıza neden olabilir Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana karşı sabrınız taşmak üzere Siz ne kadar özverili ve ilgili olsanız da onun bunu görmezden gelmesi, üstünlük kurma çabaları çileden çıkmanıza neden olabilir En iyisi sakinlikle rahatsızlıklarınızı ifade ederek orta yolu bulmanız olacaktır

Günün Olumlaması:
Enerjimi doğru yönde kullanıyor ve karşılaştığım her fırsatı olumlu yönde değerlendiriyorum Yeteneklerimi özveri ve inançla geliştirdikçe daha çok kazanıyor, standartlarımı yükseltiyorum

Günün Rengi: Siyah

Günün Kristali: Kan taşı

BOĞA

Bugün insanlar adeta canınızı sıkmak için el birliği ile hareket ediyor düşüncesine kapılabilirsiniz Aslında haksız da sayılmazsınız Sizi sinirlendirerek ve hoşlanmadığınız tavırlar sergileyerek tepki vermeniz için uğraşabilirler Değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenin ve mümkünse bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın Böyle bir şansınız yoksa sevdiğiniz herhangi bir şeyle ilgilenin ve enerjinizi bu şekilde yükselterek olanları görmezden gelin, her şeyden önemlisi tepkisiz kalın Sizler oldukça sabırlı insanlarsınız Her şeyin bir yeri ve zamanı vardır; o gün, bugün değil! Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın önceliklerini siz ne kadar çabalasanız da onun bunları belirleyemiyor oluşu sizi üzebilir Unutmayın ki hayat her zaman düz bir yoldan ibaret değildir, engebelerle doludur Seviyorsanız ve sevildiğinize inanıyorsanız emek vermelisiniz

Günün Olumlaması: Gökkuşağının 7 renginin muhteşem ışıltıları ruhumu sarmışken ben yenileniyorum Doğan her günle daha sağlıklı nefes alıyor, ruh ve bedenimi yoran tüm alışkanlıklarımdan sevgi ve kolaylıkla uzaklaşıyorum Sevgiyle besleniyor, aşkla güçleniyorum

Günün Rengi:
Mavi

Günün Kristali:
Lapis Lazuli

İKİZLER

Gökyüzü bugün sizleri oldukça duygusal davranmaya iterken bir o kadar da enerjinizi yükseltiyor Sevgi ve şefkate fazlasıyla ihtiyaç duyduğunuz bir gündesiniz Böyle bir günde yaşamınızda size yakın olan insanlarla ilgili değerlendirmelerde bulunarak kararlar alabilirsiniz Samimiyetten uzak kişilerin yaşamınızda olmasına tahammülünüz kalmadı İş ve özel yaşamınızda radikal kararlar alabilir, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşarak yeni bir yere taşınabilirsiniz Oldukça güçlü bir dönemin başlangıcındasınız Çözüm aradığınız hemen her konuda isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz

Günün Olumlaması: Yeni başlangıçlar yapmayı, beni her halimle değiştirmeye kalkmadan seven ve değer veren insanlarla yola devam etmeyi seçiyorum Tüm huzursuzluklarımı, korku ve kaygılarımı sevgiyle evrene iade ediyorum

Günün Rengi:
Bordo

Günün Kristali:
Rodokrozit

YENGEÇ

Bugün sezgileriniz öylesine yoğundur ki fiziksel enerjiniz oldukça düşebilir Kolunuzu kıpırdatacak güç bulamayacak kadar tembel bir ruh hali içinde olabilirsiniz Günün ilerleyen saatleri ile birlikte rahatlayacak olmanıza karşın bitkinliğiniz dinlenmeden geçecek gibi değildir Meditasyon yapın, dua edin ve ruhunuzu özgürleştirin Sezgilerinizi bedeninizin bir parçası olarak düşünün ve onlardan kaçmayın, kabullenin Bitkin haliniz iş çevrenizde tepkiler almanıza sebep olabilir Özel yaşamınızda ise çarpıcı gelişmeler yaşanabilecek bir gündesiniz Hiç ummadığınız bir anda karşınıza çıkacak yeni tanışacağınız bir insan farklı duygular içine girmenize sebep olabilir Beraberliği devam eden Yengeç’ler ise bugün yaşadığınız her şey size oldukça zor gelecektir

Günün Olumlaması:
Sezgim bana rabbimin kutsal bir armağanıdır Bu güzel ve ilahi armağan için şükrediyor, onları benim ve bütünün hayrına en güzel haliyle geliştirerek kullanıyorum

Günün Rengi:
Saks mavisi

Günün Kristali:
Ay taşı

ASLAN

Gökyüzü sizleri, iş ve özel yaşamınızda isteklerinizin gerçekleşmesi için mücadele etmeniz, emek vererek hedefler belirlemeniz için destekliyor Yakın çevrenizde yaşanan olumsuz enerjileri bir tarafa bırakmalı ve yapacaklarınız için planlamalarda bulunarak girişimci yönünüzü uyandırmalısınız Özel yaşamınızda var olan sorunları tam anlamıyla ortadan kaldırabilir ve ilişkinizi sağlam temeller üzerine inşa edebilirsiniz Biraz özveri size hiçbir şey kaybettirmez Sevginizi ifade edin Bekar Aslan’lar, bugün karşı cinsin yoğun ilgisiyle şımarabilirsiniz

Günün Olumlaması:
Dünün olumsuzluklarını bugünüme yansıtmamayı ve dünde bırakmayı seçiyor, yaşadıklarımın olgunlaştıran yanlarını ruhuma katarak kendime rehber ediyorum

Günün Rengi: Kırmızı

Günün Kristali:
Kalsedon

BAŞAK

Bugün kendinizi ruhsal ve bedensel olarak düne göre çok daha enerjik hissedeceksiniz İşinize kuvvetli ve ruhsal enerjinizi yansıtarak ilerlemeler kaydedebilirsiniz Dikkat gerektiren işlerle meşgul olan Başak’lar başka bir boyuttan yardım almış gibi hissedeceksiniz Yapmanız gerekenleri yetiştiremeyeceğiniz korkusuna kapılmayın Ayrıca bir eğitim programı içindeyseniz başarıyla sonuç alabileceksiniz Yeni fikirler tasarlayın ve çevrenizle paylaşın Bugün iletişiminiz mükemmeldir Duygularınız ve amaçlarınız uyum içindedir Bugün gördüğünüz rüyaları dikkate almalı ve onları sezgilerinizin öngördüğü şekilde yorumlamalısınız

Günün Olumlaması:
Gözlerimi kapadığımda zihnimde canlanan bembeyaz ışığın yansıması, ruhumu ve dünyamı aydınlatıyor şimdi Canlandığımı ve arındığımı hissediyorum Kutsal var oluşun idrakine varıyor ve her anımın kıymetini bilerek yaşamaya kendime söz veriyorum

Günün Kristali:
Havlit

TERAZİ

Bugün sezgileriniz ve mantığınız uyum içindedir Hafta boyunca yaşadıklarınızın değerlendirmelerini yaparak, yapmanız gerekenleri sevdiğiniz insanın da görüşlerini alarak belirlemelisiniz İş hayatınızı ilgilendiren konularda daha açık görüşlü davranarak, kalıplaşmış düşüncelerinizin dışında yeni fikir ve önerileri olumlu yönde değerlendirmelisiniz Bu süreç içinde yaptığınız işe bağlı olarak daha profesyonel yaklaşımlar sergilemelisiniz Özel hayatınızda isteklerinizin yansıması kelimelerinizde gizlidir ve beraber olduğunuz insanın bunu anlayıp anlamayacağını test edersiniz İlişkinizde birçok şeyi değiştirme isteğiniz oldukça kuvvetlidir ve bunu başarabilecek irade gücüne sahipsiniz fakat kendinize ve yaptıklarınıza dönüp bakmalı, tarafsız bir öz eleştiride bulunduktan sonra planlarınızı uygulamaya başlamalısınız

Günün Olumlaması:
Yaşama, sevdiklerime ve işime duyduğum aşk, zorluklar karşısında azmimi, inançlarımı kuvvetlendiren büyük bir güçtür Bu duyguyu yaşıyor olmanın şansıyla her günüm bolluk, bereket, huzur ve sağlık dolu

Günün Rengi
: Koyu kırmızı

Günün Kristali:
Hematit

AKREP

İş hayatınızda yaşanan olumsuz günlerin etkisi güzel gelişmelerle aralanmaya başlıyor Düşüncelerinizin kabul göreceği ve birlikte çalıştığınız insanların desteğini alabileceğiniz bir gündesiniz Sahip olduğunuz kararlılık ve gördüğünüz destekle işinize fazlasıyla adapte olacak, her türlü zorluğun üstesinden gelebileceksiniz Finansal konularda hesapların dikkatle incelenmesi olabilecek aksaklıkları önleyecektir Özel yaşamınızda da dengelerin oturmaya başlaması ile rahat bir nefes alacaksınız Bu süreçte var olan sorunları son derece adil bir şekilde değerlendirmelisiniz Kendi hatalarınızı da kabul eder tarzda yapacağınız konuşmalarla sorunları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz

Günün Olumlaması:
Kuraklıktan sonra yağan yağmur gibi özel ve değerliyim Yaşamımdaki herkes benim için ben de onlar için çok değerliyim Sevgimi, bilgimi, paramı paylaştıkça benden başkalarına doğru çoğalarak akar gider, böylece evrenin muhteşem dengesine ayak uydurmuş olurum

Günün Rengi:
Gül kurusu

Günün Kristali:
Peridot

YAY

Bugün enerjiniz oldukça yüksektir Hayata daha olumlu yaklaşımlarla bakıp, tavırlarınızı buna göre belirlersiniz Kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni tanışacağınız insanlardan hiç beklemediğiniz şekilde önemli teklifler ve başarılı olabileceğiniz orijinal fikirler alabilirsiniz Kendinize olan güveniniz ve iletişimdeki başarınız sizlere pek çok kapıyı aralayacaktır Yakın çevrenizde sizin dışınızda gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz, bu olaylar olumlu da olabilir olumsuz da Şimdi kendi kaynaklarınızı ve becerilerinizi akılcı bir şekilde değerlendirmeli, “Önce ben” demeyi öğrenmelisiniz Siz ayaklarınızın üzerinde sağlam duracaksınız ki sevdiklerinize faydanız olsun Bugün duygularınızla değil aklınızla hareket etmelisiniz çünkü insanlar sizin duygusal ve iyi niyetli davranışlarınızdan faydalanmaya kalkabilirler

Günün Olumlaması:
Zekamı ve iletişim gücümü seviyorum Kendimi hiç zorlanmadan, olduğum gibi ifade ediyorum Yüreğimden dilime dökülen sözlerdeki gerçeklik, başarıya giden yolumda tüm kapıları bana ardına kadar açıyor Şimdi bu kapılardan güvenle ve bilgelikle yürüyorum

Günün Rengi: İndigo

Günün Kristali: Akik

OĞLAK

Bugün aile bireylerinden biri ya da çocuğunuza karşı, içten içe olan kırgınlığınız sizi duygusal davranmaya itebilir Kendinize haksızlık yapıldığı düşüncesiyle geriye çekilip uzak durmayı yeğlemek yerine açıkça kırgınlığınızı ifade etmelisiniz İşinizi ilgilendiren konularda haksız davranış ve uygulamalarla karşılaşabilirsiniz İnatlaşmaktan uzak durmalısınız Ne yaparsanız yapın karşınızdaki insanların kasıtlı tutumları işinizin gün içinde gerçekleşmesinin önüne geçecektir Sabırlı olun ve bekleyin, birkaç gün sonra her şey istediğiniz yönde gelişecektir Özel yaşamınızda, eş ya da sevgilinizin duygusal baskısı altında bunalabilirsiniz

Günün Olumlaması:
Evrenin enerjilerinin, ruhumu besleyerek her gün farkında olmadığım, gizli kalan, çözemediğim yeteneklerimin ortaya çıkmasını sağladığının bilincindeyim Kusursuz bir düzende işleyen gezegenler yeryüzünü ve beni yine, yeni, yeniden şekillendirerek yüceltiyor

Günün Rengi
: Koyu kahve

Günün Kristali: Akik

KOVA

Bugün iş hayatınızda karşılaştığınız biri kafanızı karıştırabilir ve bir girişiminizin zamanında yapılmasını aksatabilir, böyle bir durum paniğe kapılarak olayları sağlıklı bir şekilde değerlendirememenize neden olacaktır Her şeyi negatif tarafıyla düşünen insanlardan bugün mümkün olduğunca uzak durmalısınız Günlerdir sürdürdüğünüz cesaretli tavrınızın engellenmiş olduğu düşüncesine kapılabilirsiniz, bu yanılgıya düştüğünüz takdirde kendinize olan güveninizi zedeler ve yapmanız gerekenlerden uzaklaşırsınız Özel yaşamınızda ise cazibeniz ve yüksek enerjinizle karşı cinsin hayranlığını kazanacağınız keyifli bir gündesiniz

Günün Olumlaması: Negatif tüm enerjilere karşı kendimi tüm kutsal enerjilerle koruma altına alıyor ve yaşamımın herhangi bir alanında engel teşkil etmelerine izin vermiyorum

Günün Rengi:
Siyah

Günün Kristali:
Jasper

BALIK

Daha önce aklınıza gelmeyen parlak fikirleriniz şimdi etkileyici bir biçimde sözlerine yansıyarak, insanlar üzerinde güven ve saygı görmenizi sağlayacaktır Bu başarılı zamanı sorumluluklarınızı her zaman olduğundan daha fazla önemsemelisiniz Özel yaşamınızda ise yaşadıklarınız sizi duygusal olarak sorumluluk almaya ve ciddi düşünmeye sevk eder Zor konularda kendinize güvenerek ciddi yaklaşımlarınızla, karşınızdaki insanın size olan tavırlarını ve sözlerini dikkatle ifade etmesini sağlayabilirsiniz

Günün Olumlaması
: Geceyi aydınlatan bir yıldız gibi mesleğimle aydınlanıyor ve parlıyorum Bu kutsal ışık hayatımın her evresini kapsıyor Yüreğimden gelen bilgi ve emeğimle harmanladığım becerilerim, beni büyütüyor ve güçlendiriyor

Günün Kristali: Zirkon

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com