Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2013, burç, günlük, mart, yorumları

2 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Eski 03-01-2013   #1
Şengül Şirin
Icon7

2 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ burcu

Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz ama herkes o kadar hızlı olmayabilir Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor Yeni arayışlar içindesiniz Ama dikkat Bu arada eskileri kaybetmeyin Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda bir yığın insan var Ama hepsine güvenmeyin Baş ağrıları ve mide kramplarına karşı yoga gibi hem bedeni hem zihni gevşeten çalışmalar yapın

BOĞA burcu

Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız Oysa onlar sizin dostunuz Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar Dostlarınızın kıymetini bilin Onlara karşı daha dikkatli olun İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz Bu davranışlar size birşey kazandırmaz Aksine sizden çok şey alıp götürür Siz zaten çok çalışkan bir insansınız Çalışarak herşeyi kolayca elde etmeniz mümkün Sorumluluklarınızı yerine getirin Size umut bağlayanları hayal kırıklığına uğratmayın Şu günlerde kalbinizi fazla zorluyorsunuz Dikkat edin

İKİZLER burcu

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir Bu sizin canınızı sıkabilir Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz Onlar buna layık değiller Uzaktan gelecek bir kişi bir anda hayatınızın akışını değiştirecek Sizi oldukça etkileyecek bu kişi gelecekle ilgili planlarınıza yardımcı olacak Sizin gibi canlı bir kişiliği kimse üzmeyi başaramıyor Sağlığınız yerinde

YENGEÇ burcu

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız Yaptığınız anlaşmalar imzaladığınız sözleşmeler vs hepsinden karlı çıkacaksınız Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok Temkinli olmalısınız Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz fakat siz çok ince eleyip sık dokuyan bir tipsiniz Yine çevrenizdekilerde bin türlü kusur bulacaksınız Şikayet etmeden önce biraz bekleyin Belki hiç de öyle değillerdir Çünkü biraz abartıyorsunuz

ASLAN burcu

Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın Stratejinizi de ona göre yönlendirin Siz kararlı olursanız karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması Sevdiğinize bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz Depresif bir halde olmaktan yorulmadınız mı? Sürekli depresif olmak başka hastalıklara karşı vücudunuzun direncini kırabilir

BAŞAK burcu

Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız Bugün radikal kararlar alabilirsiniz Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut Zira şu sıralar işlerinize çok önem vermeniz gerekiyor Bu çabalarınızın karşılığını mutlaka alacaksınız Bu yoğun dönemde sağlığınız yerinde olduğu için şanslısınız Bu şansınızı iyi değerlendirin

TERAZİ burcu

Bugün çok neşelisiniz Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var Bunun da tek nedeni sizsiniz Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep Özgürlüğünüzden vazgeçemediğiniz için aşk hayatında istediğiniz mutluluğu bir türlü yakalayamıyorsunuz Seçim sizin Aşk mı özgürlük mü? Sağlık konusunda biraz ihtiyatlı davranın Sağlık ihmale gelmez

AKREP burcu

Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız Ekip çalışmaları gündemde Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek Uzun zamandır almayı planladığınız bir eşyayı bu sayede alma şansı doğacak Sevdiğiniz bu yoğun dönemde sizi destekleyecek Bu arada istemeden de dostlarınızı ihmal edebilirsiniz Bu da biraz canınızı sıkabilir

YAY burcu

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız Bu insan bir yabancı olabilir Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak Ama seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyi sınırlandırmalısınız Bu insanla iş ilişkisine de girebilirsiniz Bunda da olumlu sonuç alma ihtimaliniz var Sinirlerinizi fazla yıpratmayın

OĞLAK burcu

Şu sıralar çok çekicisiniz Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak Onların kıymetini bilin Siz de onlara jest yapın Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrar sağlıklı günlere dönecek

KOVA burcu

Bugün kısa bir yol yapacaksınız Yaşamınızda yenilikler görülmekte Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek Para durumunuz iyi Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız Fakat kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz Başbaşa kalacağınız yerlere gitmelisiniz Bu da sağlığınıza iyi gelecek

BALIK burcu

Bugün çok neşelisiniz Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz Eğlence hareket yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz Karşınızdakilerin bu çift karakterinizi kabullenmesi biraz zor Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz yüzünden duygusal bağlamda ne yazıkki başarı tutturamıyorsunuz Sevdiğinizin sizinle anlaşması bu yüzden zorlaşıyor Gittikçe açılan iştahınız yüzünden fazla kilolarla uğraşmanız gerekebilir

02 mart 2013 günlük burç yorumları,02 03 2013 burçlar,02 mart 2013 akrep burcu yorumu,02 mart 2013 aslan burcu yorumu,01 mart 2013 balık burcu yorumu02 mart 2013 başak burcu yorumu,02 mart 2013 boğa burcu yorumu,02 mart 2013 ikizler burcu yorumu,02 mart 2013 koç burcu yorumu,02 mart 2013 kova burcu yorumu,02 mart 2013 oğlak burcu yorumu,02 mart 2013 terazi burcu yorumu,02 mart 2013 yay burcu yorumu,02 mart 2013 yengeç burcu yorumu,2013 mart ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2013 mart günlük burç yorumları,02 mart burç yorumları,01 mart 2013 cumartesi burç yorumları

Cevap : 2 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Eski 03-01-2013   #2
Şengül Şirin
Icon7

Cevap : 2 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Günün Gezegeni: Venüs

KOÇ

Bugün, sakin ve huzurlu bir ruh halinde olacak, masum duygularınızla çevrenizde hayranlık uyandıracaksınız Olaylara yaklaşımınızdaki içtenlik aşılması zor engellerin bile üstesinden gelmenizi sağlayacaktır Bugün dikkat etmeniz gereken konu, bu olumlu ruh halinizin rakiplerinizin kıskançlık duygularını harekete geçirerek, size saldırır tarazda konuşmalarda bulunup dengenizi bozmaya çalışmalarına fırsat vermemeniz olmalıdır Yapabileceklerinizin farkındasınız, bu da sizleri güçlü kılacak Özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden sorunları çözüme kavuşturabilmek tamamen sizin elinizde Yeter ki isteyin ve unutmayın ki aşk; fedakarlık, sabır ve emek gerektirir

Günün Olumlaması: Ruhumu ısıtan, saran, kuşatan, sevginin güzelliğiyle ertelediğim ve sonralara bıraktığım her şeyi şimdiye taşıyorum Anı yaşıyor, aşkla seviyor ve ilahi bir şekilde aydınlanarak ilerliyorum

Günün Rengi: Mavi

Günün Kristali: Çeroit

BOĞA
Gökyüzü bugün, iletişim konusunda oldukça başarılı bir güne işaret etmekte Maddi konularda görünmeyen güçlerden yardım aldığınız hissine kapılabilirsiniz Beklediğiniz veya beklemediğiniz kapıların ardı ardına açılmasıyla hayret edebilirsiniz İyi niyetiniz ve dürüstlüğünüzün mükafatıdır bu belki de Özel yaşamınızda ise ailenizle ilgili umutsuzluğa kapıldığınız konularda da yaşanacak olumlu gelişmeler sizleri mutlu edecek Şimdi olayları iyi değerlendirin ve duygularınızı özgür bırakın

Günün Olumlaması:
Kendimi bütünüyle, olduğum gibi seviyor ve takdir ediyorum Kişiliğimi özgürce, tam anlamıyla ve kolayca ifade ediyorum Yaşamın bana sunduklarına tüm kalbimle şükrediyor ve ilerliyorum

Günün Rengi: Mor

Günün Kristali: Yeşim

İKİZLER

Gökyüzü bugün, aşk hayatınızda ve güzelliklerin konu olduğu alanlarda olumlu gelişmelere işaret etmekte Gökler bugün size en güzel enerjilerini gönderiyor Bugünü en iyi şekilde değerlendirin Hangi alanda sesinizi duyurmak istiyorsanız o alanda harekete geçin Yüksek hedeflerinizi belirleyin ve sevdiklerinizin desteğiyle, emin adımlarla yürüyün Maddi konularda oldukça şanslı bir gündesiniz Evren size yenilenmeniz ve isteklerinizin gerçekleşmesi için şahane bir gün armağan etmekte Bunun değerini bilin Bugün içinde karşınıza hayatınızın kadını ya da erkeği çıkabilir

Günün Olumlaması: Her doğan günle bolluk ve bereketim artıyor Paylaştıkça daha çok kazanıyor ve huzur buluyorum Yaptığım işi seviyorum İşime ruhumun en güzel yansımalarını katıyor, emeğimin karşılığını bolca alıyorum Yaşamımın en başarılı, en parlak, en güzel dönemindeyim Sorumluluklarımın bilincindeyim ve sevgiyle yerine getiriyorum Kalıcılığımı sağlamak için yeterli güce sahibim Yeteneklerim benim güvencemdir

Günün Kristali: Akuamarin

YENGEÇ

Gökyüzü bugün kanuni, ticari veya mesleki zorlukların ortaya çıkabileceği konusunda uyarıyor sizleri Bu konulara hassas davranmalı ve incelemelerde bulunmalısınız İş hayatınızda ise sahip olduğunuz kararlılık birlikte çalıştığınız insanların gözünden kaçmayacak, onlardan alacağınız destekle işinize fazlasıyla adapte olacak ve her türlü zorluğun üstesinden gelebileceksiniz Özel yaşamınızda ise bugün, ben merkezli düşünmeyi bir kenara bırakın Eş ya da sevgilinize özen gösterin, onun fikirlerine değer verin ve bu enerjiyi pozitif yönde kullanın Aldığınız enerjileri bu şekilde kullanmadığınızda durum değişecektir Gün içinde iş hayatınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz Sabırlı davranın, ilerleyen günlerle birlikte sabır ve çabanızın karşılığını alacaksınız Sözlerinizi dikkatli kullanın

Günün Olumlaması: Evrende her şey beni değiştirmek için vardır Attığım adım, sevgilim, arkadaşlarım, ailem ve sevmediklerim beni olgunlaştırarak değiştirir; hep iyiye, hep güzele Ay, Güneş, yıldızlar ve gezegenler beni değiştirir Onlar beni ışıklarıyla değiştirip aydınlatırken ben de onların yenilenmesine katkıda bulunurum

Günün Kristali: Zümrüt

ASLAN

Bugün eşiniz ya da sevgilinizle aranızdaki iletişim oldukça iyi olacaktır Bu süreçte var olan problemlerin üzerinde konuşabilir ve birbirinize anlayışlı davranarak ortak çözümler üretebilirsiniz Gün içinde kendinize zaman ayırın ve ruhsal enerjinizi dengeleyip yükseltmek için meditasyon yapın İşinizle ilgili konularda kendinizi geliştirebileceğiniz her fırsatı değerlendirin Bu dönemde büyük işler başarabilirsiniz Hedeflerinizi planlı bir şekilde uygulamaya başlayın Bekarsanız bir arkadaşınız sizden etkilendiğini ifade edebilir ya da sizi harika biriyle tanıştırabilir

Günün Olumlaması: Sadece kendim olmayı seçiyorum, her şeyiyle ve bütün olarak Mükemmel olmak yerine kendim olmayı seçiyorum Her zaman içimdeki sonsuz inancın benimle birlikte olduğumu bilirim ve ona güvenirim Benim asıl zenginliğim sahip olduğum değerlerimi en yüksek akıl yetilerimle ortaya koymaktır

Günün Kristali: Kalsedon

BAŞAK

Bugün enerji yoğunluğu ve canlılık zirvesini hissedeceksiniz Kendinizi işinize verin ve enerjinizi en iyi şekilde başarıya döndürün Egosu yüksek insanlarla çatışmalara girmeyin Enerjinizi bu gibi olaylarla düşürmeyin Yaratıcılıkla ilgili bir alanda gücünüzü kullanın Buradaki önemli nokta fikir ve görüşlerinizi anlaşılır bir dille açıklamanızdır Özel yaşamınızda ise birden fazla duyguyu bir arada yaşayabilirsiniz Kimi zaman sevgi dolu, kimi zaman sıkıntılı ve çatışmaların olabileceği enerjileri deneyimleyeceğiniz bir gündesiniz Sakin ve sabırlı tavrınızı korumanız gerekli Gerek özel yaşamınızda gerekse iş yaşamınızda sabır, sevgi, çalışma ve gayret zamanı

Günün Olumlaması: Kendimi ve yaptıklarımı sevgi ile görüyorum Emin ellerdeyim Kendimi hayatın akışına bırakıyorum Sevgiyle iletişim kuruyorum Kendi merkezimdeyim Yeteneklerimin bilincinde, sakin ve dengeliyim Evren beni onaylıyor, her şey yolunda ve benim hayrıma işliyor

Günün Rengi: Ametist

TERAZİ

Bugün kişisel büyüme yönünde ilişkilerinizdeki tutumunuz önem taşıyor Alışkanlıklarınız ya da olaylar karşısındaki tutumunuzu kendinize dair daha sakin ve uyumlu bir tavırla, yönünüzü belirlemek için doğru bir şekilde kullanabilirsiniz Problem yaşadığınız insanlarla ortak noktalarda buluşabilirsiniz ve kişisel çıkarlarınızı koruyarak doğru adımlar atabilirsiniz Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın konuşmaları canınızı sıksa da anlayışlı davranmayı deneyin Sizi gerçekten seven insanlar zarar görmenizi istemezler Bunu eleştiri olarak algılamayıp onların da fikirlerine önem vererek hareket edin Bugünkü sakinliğiniz sabır dengelerini sağlayabilmeniz için anahtarınızdır

Günün Olumlaması: Çevremde negatif enerjileri ile beni, sevdiklerimi, işimi engellemeye ve zarar vermeye çalışan ruhlarının karanlığına esir düşmüş kişi ve kişilerin tüm negatif enerjilerini sevgiyle onlara iade ediyorum Ben ilahi sistemin kutsal ışığının koruması altındayım Beni güçlendirdiğiniz, farkında dahi olmadan bilgelik yolunda ruhumu daha da aydınlatmama katkıda bulunduğunuz için hepinize teşekkür ederim

Günün Kristali: Akik

AKREP

Gökyüzü bugün, iş hayatınızı ilgilendiren konularda hiçbir şeyi ertelemeden hareket etmeniz için destekliyor sizleri Kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni tanışacağınız insanlardan hiç beklemediğiniz şekilde önemli teklifler ve başarılı olabileceğiniz orijinal fikirler alabilirsiniz Kendinize olan güveniniz ve iletişimdeki başarınız sizlere pek çok kapıyı aralayacaktır Yakın çevrenizde sizin dışınızda gelişen olaylara müdahil olmamaya özen göstermelisiniz Günlerdir yaşadığınız stresle duygusal olarak kendinizi teskin etmekte bir hayli zorlanabilirsiniz Yaşadıklarınız oldukça güç ve bunaltıcı olmasına rağmen sizler bugün çevrenizeki hemen herkese karşı toleranslı davranmalısınız Yapacağınız tüm karşı çıkışlar size daha fazla olumsuzluk getirecektir Sabırlı olup sakin davranın

Günün Olumlaması: Bilinçaltım ve bilinç üstüm mükemmel bir uyum içinde Tüm negatif düşünce ve olayları yaşamımdan sevgiyle uzaklaştırıyor, kendimi tam da olduğum gibi ifade ederek, meslek ve özel hayatımda isteklerime sahip olmak için mücadele etmeyi seçiyorum

Günün Kristali: Firuze

YAY

Bugün kadın ve erkek ilişkilerinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz Aile bireyleriniz de bu durumun içinde olabilirler Duygusal konularda uzlaşı sağlamanız oldukça güçtür Fiziksel olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz Duygusal konularda yapacağınız ani çıkışlar, karşıt fikirlerle çatışmaları artırabilir Sakin davranın ve olayları sadece kendi tarafınızdan değil karşınızdakilerin yönünden de ele almaya çalışın Uzlaşmacı tavrınızla yaşananları dengeleyebilirsiniz Fikirlerinize başka insanların meydan okumasına alışmalısınız Kişiliğiniz ile duygularınızı dengelemeye çalışmalısınız İş hayatınızda yaratıcı yetenekleriniz her geçen gün ön plana çıkmaya devam ediyor Bu dönem biraz yoruluyor olsanız da ilerleyen günlerde alacağınız maddi manevi olumlu sonuçlarla bunlara değdiğini göreceksiniz

Günün Olumlaması: Daha önce fark edemediğim kadar bilincindeyim geçiciliğin, bu hayatta hiçbir şeyin kalıcı olmadığının Ve bilincindeyim gerçek dostlarla, sevdiklerimle olan dayanışmanın Tek gerçeğin sevgi olduğunun, bunun öneminin farkındayım artık Boşluğun sonsuzluğunda saklı gerçeğin bilgeliğinin farkındayım Yaşamımın en olgun, en bilge ve en verimli çağındayım

Günün Kristali: Carnelian

OĞLAK

Bir arkadaşınız sürpriz bir gelir elde etmenize vesile olabilir Bir akrabanızdan gelecek unuttuğunuz eski bir alacak, kaybettiğiniz değerli bir eşyanız gibi uzun vadede yaptığınız bir yatırımın geri dönüşü sizleri oldukça rahatlatabilir Bugün şans oyunlarında da talihinizi denemelisiniz İşinizle ilgili konularda başladığınız hemen her işi bitirebilecek motivasyonunuz olacak Aceleci davranmamaya özen gösterin Yüksek enerjinize eklenen telaş birtakım aksaklıklara sebep olabilir Kendi yakın akrabalarınızla iletişiminizde mantığınızı kullanın ve harekete geçmeden önce her şeyi ayrıntıları ile düşünün Beraber çalıştığınız insanlarla hararetli görüşmeler söz konusu olabilir Bugün uzun bir seyahat düşünüyorsanız aksilikler yaşanabilir

Günün Olumlaması: Kimseden ben gibi davranmalarını beklemem Sorumluluklarımı paylaştığım insanları dikkatlice seçerim Gördüğüm eksik kalan bir durum söz konusu olduğunda en yüce hayrıma olacak şekilde onun da sorumluluğunu paylaşır ve kazanımlarımı güçlendiririm

Günün Kristali: Safir

KOVA

Gökyüzü bugün ruhunuzu rahatlatacak enerjiler sunuyor sizlere İçsel dünyanızı rahatlatıp yenilenme için sizlere fırsat sunacak Ruhunuzdaki yenilenen değişimin enerjisini tüm benliğinizle yaşamaya başlayın Yeni tanışacağınız insanlar sizleri olumlu başlangıçlara yöneltebilir İlgi odağı olma isteğinizin artacağı bu süreçte, yaptığınız işte yükselmeyi başaracaksanız Yönetici pozisyonunda iseniz, ekibiniz içinde liderliğinizi gösterebilmek ve kabul ettirmek çok daha kolaydır Aktif ve girişimci yanlarınızın fazlasıyla ön planda olması size yeni hedefler kazandıracağı gibi kafanızın içindekileri cesaretle ön plana çıkarabilmeniz için de destekleyici olacaktır

Günün Olumlaması:
Duygularım benim parçamdır Duygularımı en doğru davranış ve sözlerle ifade etmeyi seçiyorum Hiç kimse beni üzemez, kıramaz ve engelleyemez ben buna izin vermezsem Yaşamım, duygularım ve mantığımla ahenkli bir uyum içinde

Günün Kristali: Sitrin

BALIK

Gökyüzü, kendinize dair davranışlar geliştirmeniz ve bilinçaltınızdaki düşüncelerinizi ortaya çıkarıp sizi rahatsız eden, geçmişte deneyimlediğiniz olaylardan sıyrılarak ruhsal anlamda arınmanız için sizleri teşvik ediyor Bunu yapmayı başardığınızda kendinize, yaşamınıza, en derin arzu ve isteklerinize dair önemli ipuçları elde edeceksiniz Sezgilerinize güvenin ve sezgi gücünüzü artırmak için bu dönemde meditasyon yapın Özel yaşamınızda hızla yaşanan gelişmeler başınızı döndürebiliri duygularınızla mantığınızı dengeleyerek hareket edin Gizli ilişkiler sizi cezp edecektir Dikkatli davranın, büyük pişmanlıklar ve sarsıcı olaylar yaşanabilir Günün Olumlaması: Yaşamımdaki öncelik sıralamamı biliyor ve uygulamalarımı buna göre yapıyorum Zorlandığım, yorulduğum, emek verdiğim her şeyin bana geri dönüşünün olacağına olan inancım, iş ve özel hayatımda kusursuz dengeyi bulmama katkıda bulunuyor Kendimi sevgiyle ifade ettikçe, sahip olduğum yaratıcı enerji çevreme yansıyarak, özümden gelen dürüstlüğüm herkesçe kabul görür Saygınlığım artar ve yaşamımın her alanında kendini gösterir

Günün Kristali: Carnelian

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com