Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Kişisel Gelişim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
azmi, aşçının, başarısı, büyük, hüseyin, özer

Hüseyin Özer ? Bir Aşçının Büyük Azmi, Büyük Başarısı .

Eski 12-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hüseyin Özer ? Bir Aşçının Büyük Azmi, Büyük Başarısı .

kışları tuvaletlerde yatıyor yazları banklarda uyuyordu

Hangi işleri yaptı?

- Çakmaklara gaz dolduruyordu

- Günlük bir lira yevmiye ile pastanede çalıştı

- Bulaşıkçılık yaptı

?Daha sonra Necati Bey Caddesi?nde bir pastanede günlük 25 lira yevmiyeyle işe başladım İlk paramla taksitle siyah bir ceket aldım Bu arada hâlâ tuvalette kalıyordum Bir süre sonra İsmet Paşa?da Lale Lokantası?nda iş buldum Kendime bir kömürlüğü kalacak yer yaptım İyi para kazanıyordum Bir külot çorap ikinci el ayakkabı ve kot pantolon aldım Kömürlüğe bir de yatak aldım bir süre sonra Artık köşeyi dönmüştüm Biraz daha para kazanınca ranza yaptım kendime?

15 yaşında Ankara dar gelmişti ve İstanbul?a doğru yola koyuldu?

15 ? 20 yaş arası lokantalarda çalıştı ve bu arada akşamları ingilizce kursuna gitti

20 yaşında İngiltere?ye gitmeye karar verdi ve dediğini yaparak yanında 100 lirasıyla Londra?ya gitti Bir dönercide iş buldu

Sonra kendini geliştirdi işi tamamıyla öğrendi bir yer işletmenin tüm ayrıntılarını kavradı ve Sofra?yı kurdu

Aşağıdaki videoda daha fazlasını buluabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com