Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2011, autocad

Autocad 2011

Eski 12-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Autocad 2011

Hızlı dokümantasyon, tasarım paylaşımı ve 3D dahilinde fikirleri sezgisel olarak keşfedin Şimdi tasarımlarınızı bir adım ileri taşıma zamanı AutoCAD sizi bir adım öne çıkaracak

Dünyanın önde gelen 2D ve 3D tasarım uygulamalarından biri olan AutoCAD® yazılımı içerisindeki güçlü ve esnek özellikler sayesinde çevrenizdeki dünyayı şekillendirin ve tasarlayın Autodesk, 26 yıldan fazla bir süredir tasarım süreçlerinize verimlilik getirmektedir Küresel olarak milyonlarca kişi tarafından kullanılan AutoCAD, sağlam bir serbest modelleme 3D tasarım araçları ve güçlü çizim ve dokümantasyon kapasitesi sunar

Dokümentasyonu Hızlandırın
AutoCAD’in güçlü dokümentasyon araçları ile projeleri konsept aşamasından bitişlerine kadar kadar yürütebilirsiniz Otomasyon, yönetim, ve düzenleme araçları ile sık tekrarlanan görevleri azaltır ve iş akışınızı hızlandırır Projenizin büyüklüğü veya kapsamı ne olursa olsun AutoCAD ile kolaylıkla altından kalkılır
AutoCAD, her endüstride çizimleme ve dokümentasyon süreçleri boyunca verimliliği sürdürebileceğiniz geniş bir araç takımı sunar
  • Parametrik Çizim—Nesneler arasındaki ilişkileri belirleyin
  • Pafta Setleri—Çizim paftalarını etkinşekilde organize edin ve yönetin
  • Dinamik Block’lar—Standart, tekrarlayan bileşenleri kullanırken zaman kazanın
  • Çizim Notları Ölçeklendirmesi— Taslak üzerindeki çizim notlarını kolayca yeniden boyutlandırın

İkinci en iyiye razı olmayın AutoCAD’in çizim ve dokümantasyon araçlarının beklentilerinizi aşacağından emin olun

Fikirleri Keşfedin
AutoCAD size hem 2 boyutta hem de 3 boyutta, tasarım fikirlerini keşfedilme esnekliğini verir Güçlü ve rahat kullanılan araçlar sayesinde fikirlerinizi görüntüleyebilir, şekillendirebilir ve aynı zamanda, yenilikçi konseptleri hayata geçirmiş olursunuz
  • 3D Free-Form Tasarımı—Fikirlerinizi keşfedebilmek ve sadeleştirmek için Surface (yüzey), mesh (gözenek) ve solid (cisim) modelleme araçlarını kullanın
  • Güçlü Görüntüleme Araçları—Tasarımlarınıza etki ekleyin
  • 3D Navigasyon Araçları—Bir model içerisinde sanki yürür ya da uçar gibi gezinin
  • ‘Point Cloud’ Desteği—3 boyutlu laser tarayıcı çıktılarını AutoCAD’e atarak renovasyon ve restorasyon projelerini hızlandırın

Kolay İletişim Kurun
AutoCAD ile kritik tasarım verilerini güvenli, etkili,ve tam şekilde paylaşın Dünyada en çok kullanılan tasarım verisi paylaşım formatı olanDWG, herkesin aynı dosya aynı detay üzerinde çalışmasına imkan sağlar AutoCAD, sunuma hazır grafikler, render araçları ve sağlam plotting ve 3D çıktı alımı kapasiteleri ile tüm tasarım iletişimlerinize açıklık ve etki getirir Yerel DWG Desteği—Çevirim, dönüşüm olmadan gerçek DWG dosyasıyla çalışın PDF Veri Alış Verişi—Tasarımları kolayca paylaşın ve tekrar tekrar kullanın DWF Desteği—Tasarımlar üzerinde zahmetsizce geri bildirim alın Foto-Gerçekçi Render—Çarpıcı, zengin görseller yaratın 3D Çıktı Alımı—Hizmet sunuculara çevrim içi bağlanın

AutoCAD: iletişimde en iyisi
Kolaylıkla Uyarlayın
İşiniz benzersizdir Yazılımınız da öyle olmalıdırAutoCAD’i özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlamak şaşırtıcı derecede kolay AutoCAD yazılımı, hem çalışma şeklinize göre araçlarının uyarlanması hem de endüstrinize uygun hale
getirilmesi açısından çok esnektir İhtiyaçlarınıza harfiyen uyarUyarlanabilir Kullanıcı Arayüzü—İstediğiniz aracı hemen elinizin altında

Point Cloud Örneği

3 Boyutlu form bağımsız tasarım

• DWG Desteği — Dönüştürülmüş dosya formatı yerine yerel DWG formatını kullanın
  • PDF Çıktı alma — Tasarımları kolayca paylaşın ve yeniden kullanın
  • DWF Desteği — Tasarımlar üzerinde zahmetsizce detaylı geribildirim toplayın
  • Fotogerçekçi Kaplama — Çarpıcı, görsel açıdan zengin görüntüler oluşturun
  • 3 Boyutlu Baskı - Autocad 2011 projeleriniz 3 boyutlu basmanıza izin verir

AutoCAD' i Özelleştirin

AutoCAD'in arayüzünü istedğiniz şekilde yapılandırın ve ihtiyaçlarınıza daha hızlı çözüm olmasını sağlayın Kendi zevkinize göre yapılandırdığınız arayüz ile iş akşınızı hızlandırın ve tasarım aşamasında butonların arasında kaybolmayın

Windows 7 Desteği
32-bit ve 64-bit Autocad 2011 Microsoft®un işletim sistemlerinden Windows® 7, Windows Vista®, and Windows XP 'yi destekler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com