Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kabağı, olur, yetiştirirsen, şişede

Kabağı Şişede Yetiştirirsen Böyle Olur

Eski 09-08-2007   #1
rock_alltime

Konya'nın Beyşehir ilçesinde pet kola şişesi içerisinde yetiştirilen su kabağı görenlerin ilgisini çekiyor

Ali Akkanat Anadolu Lisesi 2 sınıf öğrencisi Abdülkerim Öksüz'ün 25 litrelik bir pet kola şişesi içerisine sarkıtarak bıraktığı su kabağı tohumu, aradan geçen 15 ay sonrasında kola şişesi içerisinde büyüyerek şişe görünümünde yetişti Su kabağı zamanla kabına sığma¤¤¤¤¤ şişe kapağından da dışarı çıkarken, kola şişesi şeklindeki görüntüsü görenleri hayrete düşürdü Kola şişesi şekline bürünen su kabağını görenlerin önce ne olduğunu anlamaya çalıştığını, nasıl yetiştirdiğini anlatınca ise şaşkınlığını gizleyemediğini belirten lise öğrencisi Öksüz, "Ben de tohumun şişe içerisinde böyle yetişeceğini aklıma getirmemiştim İlginç görünümüne ben de şaşırdım" diye konuştu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com