Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
condolences, taziyeler

Taziyeler Condolences

Eski 12-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Taziyeler Condolences

Dilekler ? Taziyeler ? Condolences ? İngilizce ve

Türkçe
Taziye Dilekleri

'ın ani ölümü karşısında hepimiz çok üzüldük En içten taziyelerimizi sunuyoruz
We are all deeply shocked to hear of the sudden death of?and we would like to offer our deepest sympathy
(Beklenen veya beklenmeyen bir ölüm karşısında yakınını kaybeden kişilere başsağlığı dilerken)

Kaybınız için çok üzgünüz
We are so very sorry to hear about your loss
(Yakınını kaybeden kişilere başsağlığı dilerken)

Bu karanlık günde size en derin taziyelerimi gönderiyorum
I offer you my deepest condolences on this dark day

Oğlunuzu/kızınızı/kocanızı/karınızı kaybettiğinizi öğrendiğimizde son derece üzüldük
We were disturbed and saddened by the untimely death of your son/daughter/husband/wife, ?
(Oğlu/kızı/kocası/karısı ölen birine başsağlığı dilerken (ölenlerin ismini kapsar))

Bu zor zamanda lütfen yüreğimizin derinliklerinden gelen başsağlığı dileklerimizi kabul edin
Please accept our deepest and most heartfelt condolences at this most challenging time

Bu kaybın en büyüğünde kalbimiz sizinle ve ailenizle
Our thoughts are with you and your family at this most difficult time of loss

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com