Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Motorlu Taşıtlar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açıkladı, astra, ayrıntılarını, coupe’nin, opel

Opel Astra Coupe’Nin Ayrıntılarını Açıkladı

Eski 11-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Opel Astra Coupe’Nin Ayrıntılarını Açıkladı

Opel bu ay Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak Astra GTC Paris Konsepti’nin fotoğraflarını basına dağıttı

Opel, konseptin üretim versiyonunun, GTC Paris’in havalı hatlarından fazla uzaklaşmayacağının ipuçlarını veriyor

Markanın tasarım şefi Mark Adams konseptin görünüşünü “cesur, saf ve ikonik” şeklinde tarif ediyor Adams, GTC Konsepti’nin Opel’in yeni tasarım dilinin duygusal tarafını gösterdiğini, “yontma sanatçılığının Alman mükemmeliyetçiliği ile bir araya geldiğini” söyledi
Opel, GTC Paris’in 4460 mm uzunluğuyla beş kişiyi rahatça alacak yere sahip olduğunu söylüyor

GTC Paris dört silindirli doğrudan enjeksiyonlu 2 litrelik turbo beslemeli benzinli motor, altı vitesli mekanik şanzıman ve bir durdurma-çalıştırma sistemi ile donatılmış

Üç kapılı Astra 2011 sonlarında satışa sunulduğu zaman muhtemelen GTC ismini koruyacak

Coupe Paris’te ilk defa tanıtılacak steyşın Astra’nın ardından satışa sunulacak

Astra, Corsa’dan sonra Opel’in ikinci en çok satan modeli, bu yüzden GM’nin 2012’de yeniden kârlılığa geçme hedefinde kilit bir öneme sahip

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com