Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
film, neyodan, projesi

- Ne-Yo'dan Film Projesi

Eski 11-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

- Ne-Yo'dan Film Projesi

Müzik dünyasının yıldızı Ne-Yo yeni bir film projesiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor
İlginç bir senaryoyu kaleme aldığını belirten r&b yıldızı senaryoyu filme aktarmak için kolları sıvadı Filmin temasını yeni albümündeki şarkılarda da kullanan Ne-Yo albüme eşlik edecek bir çizgi roman üzerinde de çalışıyor
"Bir senaryo yazdım Şu anda Hollywood'taki çeşitli stüdyolarla senaryonun beyaz perdeye aktarılması yönündeki görüşmelerimi sürdürüyorum Yeni albümümdeki şarkılar da senaryodaki hikayeden ilham alarak oluşturuldu Çizgi roman piyasasında birkaç arkadaşım var Öncelikle hikayeyi storyboard'a aktarıp çizgi roman olarak piyasaya sürmeyi planlıyoruz 'Aşk para ve şöhret sizin için gerçekten önemli mi?' İşte filmimin çıkış noktasını benim ve arkadaşlarımın bu soruya verdiği yanıtlar oluşturuyor" diyor Ne-Yo

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com