Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
düşlerim, sensiz, özgürb

Özgürb - Düşlerim Sensiz

Eski 11-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Özgürb - Düşlerim Sensiz

KaLbe düstü bak bu ateş durmaz hayallerde güzel günler denizin üstünde gözün gözüme varmaz umudu bekleyentek özgür var ben aşkı yollarda aramadım kader getirdi hiç anlamadım yanımda kal dedim ama sen duyamadın anlatmak istedim yapamadım konuşamadım senin hayalinle bile gözlerine bakamadım son bir kez her yanım senınle ama olmuyr bu gecede içim içime sığmıyr düşlerim ağlıyr arkandan bak kalbine söyle onu bana bırak içimde bir huzur gözlerimde yaş beklediğim herşey yarım mı kalacak

her yolu karardı herşey soLdu gözleri mahvoldu hergün soldu ben seni göremedim yanlış buydu herşeyim seninle düşlerim sensiz

Aynı gün ve aynı sorular kafamda beliren bir mektup kadar gözlerimize bir perde çekerz ama sonunda bana hep zarar yanına geldiğim gün aynıydım dostlarım gerçekten haklıymış sendeki ben senden farklıydı unutmk en büyük kaygıymış Herkese ver aşkı kaLbim sor sende gökyüzüne vur yüzüme lanet olsn kandım hayalınde söylediğin her sözüne bak yüzüme şimdi farklı mı hanı nerde o zaman dünya tek keLime hadi be! hadı bosver desem de beklesem de gelmez huzur hiçbir geceme!

her yolu karardı herşey soLdu gözleri mahvoldu hergün soldu ben seni göremedim yanlış buydu herşeyim seninle düşlerim sensiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com