Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ben sen olamam, destekli, emir, tarkan

Emir, Tarkan Destekli: &Quot;Ben Sen Olamam&Quot;

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Emir, Tarkan Destekli: &Quot;Ben Sen Olamam&Quot;

Emir, Tarkan destekli: "Ben Sen Olamam"

1997’den bu yana, menajerlik ve organizasyon alanında Türkiye ve dünya çapında faaliyet gösteren Hitt Müzik, ilk kez yepyeni bir ismi müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor: "Emir - Ben Sen Olamam"
Tarkan, Nazan Öncel, Gülşen, Fettah Can, Alper Narman, Yıldız Tilbe, Harun Kolçak, Tolga Sunter, Aysel Gürel, Berksan gibi birçok ünlü müzisyenin imzasının bulunduğu albüm müzik marketlerde yerini aldı
Emir, ilk klibini söz ve müziği Tarkan'a ait olan "Ben Sen Olamam" isimli şarkısına çekti Klipte Emir'e Tarkan eşlik etti Klip Yönetmeni Murad Küçük Klip kostümleri Ceyda Balaban tarafından hazırlandı Çekimler Gebze Sanayi Bölgesinde bir araba fabrikasında yapıldı 35 mm çekilen klibin çekimleri iki günde tamamlandı Shann, Donnie Minoque, Prince gibi Dünyaca ünlü sanatçılarında görüntü yönetmeni olan Dennis Madden çekimler için Türkiye'ye geldi Klibin prodüksiyonu Filmline tarafından yapıldı Klibin post prodüksiyonu bir hafta kadar sürdü
Emir - Ben Sen Olamam
Ben Sen Olamam
Söz & Müzik: Tarkan
Tornistan
Söz & Müzik: Nazan Öncel
Eline Düştüm
Söz: Yıldız Tilbe Müzik: Phoebus
Üzgünüm
Söz: Zeynep Talu Müzik: Garo Mafyan
Engelli Koşu
Söz & Müzik: Gülşen
Şeklim Başka
Söz & Müzik Fettah Can
Şiki Şiki
Söz & Müzik: Alper Narman, Fettah Can
Anladım
Söz & Müzik: Harun Kolçak
Özgürsün
Söz & Müzik: Alper Narman, Fettah Can
Elebaşı
Söz: Aysel Gürel Müzik: Tolga Sunter
Kara Gün
Söz & Müzik: Fettah Can
Aşk mı Savaş Mı
Söz & Müzik Berksan
Engelli Koşu (Ozinga Remix)
Söz & Müzik: Gülşen
Ben Sen Olamam (Suat Ateşdağlı Remix)
Söz & Müzik: Tarkan

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com