Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Genel Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
için, isteyenler, uzamak

Uzamak İsteyenler İçin

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Uzamak İsteyenler İçin

5 cm uzamak ister misiniz

Beş santim daha uzun olmak isteyenler artık hayaliniz gerçekleşebilecek

90 dakika süren bir operasyonla beş santim daha uzun görünmek artık çok kolay

Kafatası ve kafa derisi arasına yerleştirilen bir silikon sayesinde normalden biraz daha kısa olan insanların yardımına koşan bu yeni uygulama, lokal anesteziyle gerçekleşiyor Hasta sadece bir gece hastanede kalıyor Ertesi gün ise daha uzun bir insan olarak bıraktığı hayata geri dönüyor

Özellikle askerlik, polis memurluğu, hosteslik ve modellik gibi boy standardı gerektiren meslek gruplarına dahil olmayı kıl payı kaçıranlar için 'kafadan 5 santim uzamak' mümkün Bu operasyonun bedeliyse 8 bin dolar

Madrid'deki kliniğinde 'kafadan boy uzatma tekniği'ni geliştiren Dr Luis de la Cruz, şuana kadar 47 hasta üzerinde oprasyonu başarıyla gerçekleştirdi Işık (La Luz) Kliniği, bu ameliyatın dünyada şimdiye kadar yapıldığı tek yer

22 yıldır plastik cerrahi alanında çalışan 47 yaşındaki doktor, hostes olmak isteyen bir hastasının bu hayale operasyon sayesinde kavuştuğunu söylüyor

İnsan boyunu ortalama 3 santim, en fazla 5 santim kadar uzatan bu yönteme başvurmadan önce dikkate alınması gereken tek bir nokta var O da kişinin yüz şekli Yuvarlak yüz hatlarını uzun ve ince hale getiren bu operasyon zaten uzun ve ince hatlara sahip olan bireylerde ise fazla yapay duruyor

Doktorun bir hastası ameliyatı olduktan sonra hayatının değiştiğini ve artık farklı bir insan olduğunu söylüyor

Kafadan 5 santim uzamak, insana farklı bir görünümün dışında, özgüven de getiriyor olmalı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com