Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Cinsellik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bekaret, görülen, istendi, kızarıklık, kızdan, raporu, vücudunda

Vücudunda Kızarıklık Görülen Kızdan Bekaret Raporu İstendi

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İstanbul Avcılardaki bir kız öğrenci yurdunda kalan CGnin (18) boynunda ve yüzünde kızarıklıklar bulunması nedeniyle, yurt yönetimi öğrenciden bekâret testi istedi

Öğrencinin babasını arayan yetkililer, “Durum ortada Kızınız bir erkekle ilişkiye girmiş, gelin alın” demesi üzerine CGyi babası muayeneye götürdü Kontrolün ardından öğrencinin bakire olduğunun anlaşılması üzerine, baba yurt yönetiminin tavrını eleştirdi

Avcılardaki Emel Kız Öğrenci Yurdunda kalan üniversite öğrencisi CGden boynunda ve yüzünde bulunan kızarıklık nedeniyle yurt yönetimi bekâret testi istedi CGnin boynunda ve yüzündeki kızarıklıkları gören yurt müdiresi Nuray Dağ, CGnin babasını aradı Babasının, iddiaların gerçekdışı olduğunu söylemesine karşın kendisine inanmadığını söyleyen CG müdirenin, babasına “Kızınız cinsel ilişkiye girmiş” dediğini söyledi CG bunun üzerine müdireyi aradığını ancak müdirenin kendisine “Böyle bir şey demedim Baban senin gözünü korkutmak istemiş, ben yalnızca Buraya gelin, konuşalım” dedim” diyerek konuyu kapatmaya çalıştığını dile getirdi

Durum ortadaymış!

CG olayı şöyle anlattı: “Olaydan 4 gün sonra yurt müdiresi Dağ ile bir görevli ve doktor olduğu iddia edilen kapalı bir bayan, yüzüme ve boynuma baktı

Yurt müdiresi babamı arayarak Yanımda 2 yetkili var Durum ortada, kızınızı gelip alın dedi Babam, doktorun kim olduğunu sordu ancak müdire cevap vermedi Ertesi gün babamla Küçükçekmece Kızılay Tıp Merkezine gittim Muayenenin sonucunda bakire olduğum belli oldu

CGnin babası ise, “Yurt yönetimi saçma sapan şeyler söyledi Şok oldum Yetkili birimlere şikâyette bulunacağız” diye konuştu

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Böyle insanlarıda müdür yapmıyorlarmı
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com