Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Cinsellik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çözümmüdür, orgazm, taklidi, yapılır

Orgazm Taklidi Neden Yapılır Bu Bir Çözümmüdür

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Orgazm Taklidi Neden Yapılır Bu Bir Çözümmüdür

Orgazm taklidi neden yapılır bu bir çözümmüdür

Orgazm taklidi çözüm değil

23 yaşındayım ve erkek arkadaşımla dokuz aydır seks yapıyoruz Bugüne kadar sadece bir kere zevk duydum Erkek arkadaşım her sekste daha da zevk duyuyor ama ben numara yapmak zorunda kalıyorum Bu gidişle seksten soğuyacağım SG/Marmaris

Orgazm olamayan her kadın, cinsel ilişki esnasında kendini orgazm taklidi yapmak zorunda hissedebilir Daha çok kendini beğenmeyen ve yetersiz gören, sevişmekten zevk almayan veya alamayan kadınların başvurduğu bu durum; aslında kadının partnerini değil, kendi kendini kandırmasıdır

Fazla takmayın
Oysa sevişmek ve cinsel ilişkiye girmek iki insanın doğallıkla gerçekleştirdiği, içinde yalanı ve endişeyi barındırmaması gereken dünyanın en muhteşem eylemlerinden birisidir Orgazm ise; hem ruhsal hem de bedensel olarak bir rahatlama halidir Ancak orgazmı bir takıntı haline getirmemek gerekir Cinsel ilişki sırasında orgazmı bir hedef olmaktan çıkaran, uygun şekilde ve yeterli bir süre uyarılan her kadın, kendi bedenini bir başkasının bedeniyle paylaşarak haz almayı, yani orgazm olmayı öğrenebilir Çünkü cinsellik öğrenilebilen bir davranıştır Öğrenme sürecinde erkek arkadaşınızın anlayışlı yaklaşımları ve size yardımcı olması da çok önemlidir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com